Greenwalk Mikropluoštas

GREENWALK MIKROPLUOŠTAS: TAUPO MŪSŲ PINIGUS, LAIKĄ IR PADEDA SAUGOTI SVEIKATĄ

Valydami Greenwalk mikropluoštu naudojame tik vandenį, laiko namų ruošai skiriame vis mažiau, o ir tokio valymo kokybė yra aukštesnė. Greenwalk mikropluošto audiniu galima poliruoti ir valyti langus, grindis, tiek sausai, tiek ir drėgnai, šveisti kriaukles, maišytuvus, vonias, stiklo keramiką, orkaites, mikrobangų krosneles ir visa kita, nepažeidžiant paviršiaus, netgi atvirkščiai – jį atnaujinant. Buitinės chemijos priemonės, kuriomis naudojasi dauguma namų šeimininkių, vis tiek nepašalina purvo: tiesiog jos organinį purvą pakeičia neorganiniu, dažniausiai itin sunkiai išvalomu. Be to, tokie „likučiai“ turi savybę greičiau pritraukti dulkes ir kitus nešvarumus, todėl paviršių reikia vėl ir vėl valyti. Paviršiaus aktyviosios medžiagos, esančios įvairiose cheminėse priemonėse, džiūdamos išsisklaido ore. Kvėpuodami mes pastoviai jas įkvepiame, todėl kenčiame nuo alergijos ir kitų ligų.

Greenwalk mikropluošto šluostes galime naudoti tiek lengvai sudrėkintas nešvarumams ir purvui valyti, tiek sausas – dulkėms valyti. Kai audinys yra sausas, dėl trinties į valomą paviršių susidaro elektrostatinis krūvis – audinys pritraukia dulkių daleles, o valomas paviršius įgyja savybę jas atstumti. Tokiu būdu mus supanti aplinka palaipsniui išsivaduoja nuo dulkių. Tai ypač svarbu tiems, kurie yra jautrūs dulkėms ir organiniams bei dirbtiniams nešvarumams, kitaip sakant, alergiškiems žmonėms. Pateikiame kai kurias Greenwalk mikropluošto savybes, dėl kurių jis yra nepakeičiamas valant ir palaikant švarą namuose. Greenwalk mikropluoštas:

 • nepalieka ruoželių;
 • nesišeria;
 • nesivelia;  
 • neplyšta;
 • yra atsparus buitiniam purvui;
 • sugeria žymiai daugiau vandens nei paprastas audinys;
 • nebraižo net ir lengvai pažeidžiamų paviršių; šalina riebalus be cheminių medžiagų;
 • greitai išdžiūsta po skalbimo;
 • Pasiekia sunkiai prieinamas vietas.

Greenwalk mikropluošto priežiūra:

 • Audinius plauti Greenwalk skalbimo priemone Washing Powder – Regular. Ekologiškomis priemonėmis be  parabenų, fosfatų, optinių baliklių, kvapiklių, aliejų, minkštiklių. Mikropluošto audinius galima užpilti verdančiu vandeniu, įdėti sodos arba citrinos rūgšties, palaikius išskalauti, arba skalbti ūkišku muilu.
 • Būtina gerai išdžiovinti (nedžiovinti ant radiatorių).
 • Stipriai negręžti, o nuspausti vandenį nuo viršaus į apačią.
 • Išdžiuvus audinius patrinti, kad atsistatytų valomosios savybės.
 • Valant mikropluošto audiniu naudojamas tik vanduo.
 • Negalima naudoti jokios chemijos, cheminiai valikliai užkemša audinio poras ir jis praranda visas savo savybes.
 • Teisingai naudojant šluostukai Jums tarnaus ilgai.

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur  Šluostė stiklams, langams, langų greenwalkveidrodžiams, vitrinoms, krištolo, stiklo taurėms, indams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi ir švelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams paviršiams valyti. Labai lengva ir paprasta naudoti – naudoti sausą iškart nuvalius paviršius su drėgna „Lux” mikropluošto šluoste arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu.  Tai nepakeičiamas daiktas barams, kavinukėms, restoranams – kalnai spindinčių taurių akimirksniu! Išplautą taurę šluostyti su sausa stiklo šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai. Nuostabus efektas – blizgantys langai ir veidrodžiai, vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 9,20 €           


Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 €           


Greenwalk poliravimui ir valymui 45×65 cm (3013) Kaina 12,80 Eur Šluostėkrištolo greenwalk  krištolo, stiklo taurėms, indams, įrankiams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi iršvelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams ir krištoliniams paviršiams valyti. Nepalieka pūkelių. Labai lengva ir paprasta naudoti – arba pašlapinate vandeniu pačią šluostę arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu. Išplautą taurę šluostyti su sausa  šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai.  Blizgančios vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 12,80 €           


Aukščiausios kokybės Greenwalk universalus rankšluostukas virtuvei „Avietė“

(1005)greenwalk avietėlėKaina 10,80 Eur Įsigiję jį, Jūs norėsite išmesti visus rankšluostukus, kurie kabo Jūsų virtuvėje. Ši universali šluostė skirta indų, įrankių, virtuvinių paviršių valymui, šluostymui ir blizginimui. Netgi būdama šlapia, ji šluosto sausai ir blizgina, pritraukia drėgmę, todėl ant rankšluostuko padėti nuvarvėti indai ypatingai greitai nudžiūsta, o nušluostyti su šiuo rankšluostuku, blizga tarsi veidrodinis paviršius. Ši šluostė sugeria iki litro skysčių, o naudosite ją ypač ilgai.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 10,80 € 


Gobtuvas Greenwalk plaukams džiovinti (6002) Kaina 15,90 Eur Gobtuvas per kelias minutesgreenwalk gobtuvas sugeria drėgmę, taigi suteikia ypatingą komfortą ilgesnių plaukų moterims ir mergaitėms skubančioms į mokyklą ar į darbus. Tai puikiausia priemonė, sutrumpinanti plaukų džiovinimą ir neardanti jų struktūros. Per kelias minutes sugeria iki 70 proc. drėgmės! Gobtuvas efektyviai saugo Jūsų plaukus nuo perkaitimo pirtyje ar saunoje. Be to, labai patogus naudoti: gobtuvas yra su gumyte ir sagute, taigi tiesiog susukite šlapius plaukus taip, kaip dedate rankšluostį ant plaukų, o antrą persukimą užsekite sagute.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 15,90 €           


Greenwalk audinys virtuvės paviršiams(2009) Kaina 7,70 Eur . Specialios struktūros virtuvinis greenwalk mikropluošto šluostė, skirta virtuvės paviršiams valyti. Pats geriausias Jūsų pagalbininkas virtuvėje – valykite riebaluotus, nešvarius paviršius: stalus, plyteles, virtuvės baldus, spinteles ir t. t. Valant ši šluostė nepalieka vandens pėdsakų, nebereikia pervalyti ar nublizginti, naudojama sudrėkinta paprastu vandeniu. Jūs tiesiog negalėsite ja atsidžiaugti! Išplauti Greenwalk® audinį virtuvės paviršiams – galima trumpai palaikius verdančiame vandenyje.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 7,70 €           


Greenwalk universali mikropluošto kempinė 9×12 cm (2011) Kaina: 4,80 Eur Universaligreenwalk kempine kempinė puikiai tinka asmeninei higienai – Jums ir Jūsų vaikui – pirtyje ar duše. Truputį sudrėkinta kempinė veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Stipriai sudrėkinta kempinė švelniai nupraus jautrią vaiko odą. Kempinė nebraižo ir negadina virtuvės paviršių, veiksmingai naikina visų rūšių nešvarumus – riebalus, kalkių nuosėdas, dulkes ir t.t. Universalią mikropluošto kempinę naudokite šlapią.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 4,80 €           


Greenwalk pirštinė paviršiams valyti, dydis L (5002) Kaina: 11,30 Eur  Šiuo metu neturime. Pirštinė paviršiams valytigreenwalk pirstine pagaminta iš itin tankios mikropluošto medžiagos. Tai puiki priemonė bet kokio tipo paviršiams – baldams, knygoms, gėlėms, buitinei technikai, žaliuzėms, automobilio salonui ir t.t.-valyti. Dėl elektrostatinio krūvio pirštinė valo surinkdama bei sulaikydama labai daug dulkių, todėl jos nebekyla į orą. Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite pirštinę sausą. Prieš valydami dulkes nuo elektros prietaisų juos išjunkite. Taip išsaugosite ypatingas pirštinės valomąsias savybes. Iš televizoriaus tarpelių, klaviatūros ar automobilio panelėje esančių grotelių bei angų ištraukiamos dulkės. Be to, valant paliekamas statinis krūvis ant paviršiaus ir dulkės mažiau kaupiasi.

Kategorija: greenwalk šluostės

Greenwalk audinys šveistukas 28×35 cm (2014) Kaina: 7,70 Eur Šiurkšti audinio struktūra greenwalk sveistukaspuikiai tinka sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti. Audinio šveistuko tikrai gali prireikti valant keraminius paviršius, mikrobangų krosneles, keptuves, puodus ir kitus virtuvinius rakandus. Jis puikiai nuvalo muilo ir kalkių nuosėdas vonios kambaryje. Naudokite audinį šveistuką drėgną.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 7,70 € 


Greenwalk dvipusis audinys virtuvei – voniai 28×35 cm (2019) Kaina: 8,50 Eur dvipusio audinio virtuveivonia-virtuvė greenwalk vienos iš pusių struktūra yra labai šiurkšti ir skirta vaisiams ir daržovėms valyti. Kita, švelnioji jo pusė, skirta šluostyti ir „poliruoti“ vaisius. Švelnioji pusė taip pat tinka poliruoti virtuvės paviršius. Dvipusis audinys itin praverčia valant, pavyzdžiui, šviežias bulves ir morkas: procesas užtrunka kur kas mažiau, o rankos išlieka švarios. Šluostant ir poliruojant dvipusį audinį virtuvei reikia naudoti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Valant vaisius ir daržoves jį reikia sušlapinti. Dvipusio audinio voniai viena pusė yra labai šiurkščios struktūros ir skirta kriauklėms, vonioms, plytelėms, dušo kabinoms ir kitiems panašiems paviršiams šveisti. Kita – glotnioji jo pusė skirta tiems patiems paviršiams šluostyti ir poliruoti; ji suteikia ryškų spindesį metaliniams daiktams ir paviršiams, pavyzdžiui maišytuvams, dušo galvutėms. Šluostant ir poliruojant, dvipusį audinį voniai reikia naudoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą. Šveičiant įvarius paviršius jį reikėtų sušlapinti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,50 € 


Greenwalk® poliravimo audinys (4004) Kaina: 8,50 Eur Itin švelnus audinys skirtas  visiems  baldams, net poliruotiems, papuošalams ir kitiems subtiliems paviršiams valyti. Šis audinys nebraižo ir negadina net pačių jautriausių valomų paviršių. Naudokite poliravimo audinį sausą ar nestipriai sudrėkintą. Efektyviai poliruoja lakuotus baldus.

Kategorija: greenwalk šluostės

Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm (2010) Kaina 10,20 Eur Jo nereikės išmesti vos potinklas greenwalk kelių savaičių, jis neįgauna blogo kvapo, greit išdžiūsta, prie jo nelimpa maisto likučiai. Naudojant šį unikalų produktą, Jums nebereikės naudoti indų ploviklio, nes šią funkciją atlieka pats audinys. Lengvai nuvalysite prilipusius maisto likučius ir kitus sunkiau valomus nešvarumus. Specialus audinys, tobulai švariai išplaunantis indus, tačiau nereikalaujantis potencialiai kenksmingų chemikalų naudojimo. Naudokite jį tik su šiltu vandeniu. Dėl tinklinės struktūrosi audinys greitai džiūva. Norėdami išvalyti audinį indams plauti, trumpai palaikykite jį verdančiame vandenyje, į kurį įpilkite šiek tiek Greenwalk skalbiamosios priemonės „Washing Powder”. Kai vanduo atvės, skalaukite audinį švariame vandenyje.

Kategorija: greenwalk šluostės

 

Kaina: 10,20 € 


Greenwalk valymo audinys „Green“ 35×35 cm (2005) Kaina 8,00 Eur Patogus, minkštas ir green greenwalk universalus audinys skirtas įvairiems paviršiams valyti. Audinį galima naudoti sausą, pavyzdžiui, dulkėms valyti ir skysčiams nuo paviršių surinkti (puikiai sugeria drėgmę), arba sudrėkintą, kai vos keliais brūkštelėjimais nuvalysite nešvarumus nuo bet kokių paviršių. Graži žalia audinio spalva paverčia namų ruošą dar malonesne, o puikios valomosios savybės daro jį nepakeičiamu bet kuriuose namuose.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 € 


Greenwalk audinys optikai valyti 20х20cm (3021) Kaina 4,50 Eur Audinys skirtas  dėmėms nuogreenwalk optika akinių stiklų,  foto ir video kameroms, linzėms, CD ir DVD paviršiams, LCD ekranams ir panašiems  paviršiams valyti. Naudokite audinį šiek tiek sudrėkintą arba sausą, jei valote jau sudrėkintą paviršių. Patariame optikos valymo audinį skalbti rankomis muilu, neturinčiu minkštiklių. 

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 4,50 € 


Greenwalk veido priežiūros servetėlė (2 vnt.) 32×32 cm (6602) KVeido priežiūros servetėlė – tai greenwalk veido servetelesglotnus ir švelnus audinys, skirtas prižiūrėti kūno ir veido odą, nuvalyti kosmetiką ir nešvarumus tik vandeniu. Servetėlės išvalo riebalus ir bakterijas net iš giliausių porų vietų, neleidžia kilti įvairiems uždegimams. Truputį sudrėkintas audinys veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Gerokai suvilgyta ar net šlapia servetėlė švelniai nupraus kūdikių, paauglių odą,  nuvalys kosmetiką bei efektyviai prižiūrės brandžią odą. Tinka visiems odos tipams.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 11,30 €          


Audinys automobiliui valyti (3009) Kaina 12,80 Eur Ypatingos struktūros audinys greenwalk autoyra skirtas lygiems automobilio paviršiams šluostyti ir poliruoti. Pirmiausiai vandeniu nuplaukite smėlį ir purvą nuo automobilio kėbulo, naudodami Greenwalk® audinį  „Lux”. Su audiniu automobiliui valyti nušluostysite vandens lašus, nuvalysite langus, veidrodėlius, chromuotas detales ir apdailos juosteles.

Kategorija: greenwalk šluostės


Greenwalk® rankšluostis Dydis: 50 x 105 cm /6004/ Kaina: 22,90 Eur  Rankšluostis yra labai rakšluostis greenwalklengvas ir minkštas. Jis palaiko kūno šilumą, puikiai sugeria drėgmę, tausoja odą ir greitai džiūva. Rankšluosčiu nebūtina trinti, pakanka tik nusausinti odą ir ji išdžiūva. Vonios rankšluostis labai gerai sugeria didelius drėgmės kiekius – 10 kartų daugiau nei pats sveria, todėl itin tinka plaukams džiovinti, rankoms ir kūnui šluostytis.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 22,90 €           


Greenwalk® audinys optikai valyti su dėklu /3002/ Kaina: 5,50 Eur Laikinai neturime Audinys skirtas akiniams, optika greenwalkfoto ir video kamerų linzėms, mobiliųjų telefonų ekranams ir kitiems panašiems paviršiams valyti. Optikos valymo audinį labai patogu naudoti, nes viena jo pusė yra padengta ypatingu sluoksniu, dėl kurio jis neslysta tarp pirštų.

Kategorija: greenwalk šluostės

 

Kaina: 5,50 €