Dezodorantai

Natūralius kristalinius dezodorantus Greenwalk sudaro kalio alūnas – gryna mineralinė druska, susiformuojanti ant uolų. Ji natūraliai gamtoje susidaro iš sulfido ir kalio turinčių mineralų Deodorant-greenwalkoksidacijos. Tai kristalai, sudaryti iš dvylikos vandens molekulių. Būtent tai nurodo jų natūralią kilmę. Dideli kalio alūno kristalų blokai kasami ir iš žemės, tuomet jie rankomis skaldomi, formuojami, poliruojami ir taip gaunami alūno kristalai.

Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų turi baktericidinį poveikį. Būdami stiprūs sorbenai, jie sugeria visą drėgmę iš ant odos esančių bakterijų, kurios ir skleidžia nemalonų kvapą. Alūno kristalas neleidžia atsirasti nemaloniam kvapui, bet tuo pačiu nedaro įtakos natūraliems organizmo medžiagų apykaitos procesams. Tai hipoalerginis gaminys, jo sudėtyje nėra aliuminio chlorohidrato, spirito, kuris džiovina odą, ar emulsiklių, užkemšančių odos poras. Plonas alūno sluoksnis apsaugo visą dieną, kol jūs jo nenuplausite. Jis netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių ir neturi kvapniųjų medžiagų, užgožiančių jūsų kvepalų aromatą.

Greenwalk dezodorantas iš gamtinių kristalų puikiai tinka itin jautriems ir alergiškiems žmonėms, paaugliams ir tiems, kuriuos Jūs ypatingai norite apsaugoti. Aukštas efektyvumas dėl šimtaprocentinės aktyviųjų medžiagų koncentracijos jame dera su rūpinimusi oda: alergijos vandeniui ar mineralinėms druskoms kilti negali. Todėl galite nepergyventi dėl tiesioginio mažų vaikų ar net kūdikių kontakto su Greenwalk® dezodorantu iš gamtinių kristalų.

 Greenwalk® Dezodorantai:

  • Yra visiškai natūralūs ir efektyvūs dezodorantai.
  • Nė kiek nekenkia organizmui, nes, skirtingai nuo daugelio šiuolaikinių dezodorantų, sudėtyje nėra aliuminio chlorohidrato, kvapiklių, konservantų (parabeno ir kt.) ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų.
  • Sudėtyje nėra emulsiklių, užkemšančių poras bei prakaito liaukas ir ardančių pastarųjų funkcinę sistemą.
  • Sudėtyje nėra spirito, todėl nedirgina odos ir nesukelia alergijos.
  • Yra bekvapiai ir sudėtyje nėra kvapiklių, kurie nustelbtų Jūsų kvepalų aromatą.
  • Sudėtyje nėra aliejų, paliekančių dėmes ant drabužių.
  • Nesukelia alergijos, nelimpa, nedažo ir nedaro žalos Aplinkai.
  • Nekenksmingi, todėl juos leidžiama naudoti nėščiosioms ir maitinančioms motinoms.
  • Rekomenduojami dermatologų ir onkologų.

Dėmesio! Kadangi Dezodorantas yra vientisas kristalas, jis ganėtinai trapus. Jam nieko nenutiks, kol jis bus Jūsų rankose arba gulės jam skirtoje vietoje. Tačiau užtektų jį numesti ant kieto paviršiaus, pavyzdžiui, ant išklotų plytelėmis grindų, ir, galimas daiktas, kad jis sudužtų. Bet nenusivilkite: Jūs jo nepraradote! Turite mažiausiai dvi galimybes: pirmoji – sutrinkite jį į miltelius. Jūs arba gausite geriausią avalynės dezodorantą, koks tik gali būti: įbėrę žiupsnelį miltelių į avalynę, pamatysite, kokį ilgalaikį poveikį jis turės; arba galėsite juo naudotis kaip Greenwalk Dezodorantu iš gamtinių kristalų buitiniams kvapams neutralizuoti . Antroji galimybė – nesutrynę kristalo atskalų, galite jas ištirpdyti vandenyje ir toliau naudotis kristalo tirpalu valydami problemines vietas. Jis turės panašų poveikį kaip Greenwalk Purškiamasis dezodorantas iš gamtinių kristalų (kodai: 6605 ir 6606) arba Greenwalk Dezodorantas iš gamtinių kristalų „Roll-On Deo“ (kodas: 6607).

Greenwalk® Dezodorantai iš natūralių kalio alūno kristalų – Visiškai Natūrali Jūsų Apsauga!

Greenwalk® purškiamasis dezodorantas iš gamtinių kristalų, 120 ml (6605)  laikinai neturime Kaina 10,90 greenwalk purškiamas deoEur  Dezodorantas pagamintas iš grynai natūralios kilmės mineralinių druskų. Jo sudėtyje yra kalio alūno  kristalų ir šiek tiek distiliuoto vandens. Dezodorantas tinka jautriems žmonėms, paaugliams ir tiems, kam dažnai kyla alerginės reakcijos. Dezodorantas pagamintas taip, kad purškiklis veikia ir pakreipus horizontaliai, ir apvertus (žemyn purškikliu). Todėl dezodorantą labai patogu naudoti pėdoms ir purkšti į batus. Jis efektyviai naikina prakaito kvapą.

Purkškite dezodorantą ant švarios sausos odos po skutimosi ar epiliacijos. Leiskite dezodorantui išdžiūti, jei purškiate jį ant pėdų ar į batus.


Greenwalk® purškiamasis dezodorantas iš gamtinių kristalų, 25 ml (6606) Kaina 4,20 greenwalk purškiamas deoEur  laikinai neturime Dezodorantas pagamintas iš grynai natūralios kilmės mineralinių druskų. Jo sudėtyje yra kalio alūno  kristalų ir šiek tiek distiliuoto vandens. Dezodorantas tinka jautriems žmonėms, paaugliams ir tiems, kam dažnai kyla alerginės reakcijos. Dezodorantas pagamintas taip, kad purškiklis veikia ir pakreipus horizontaliai, ir apvertus (žemyn purškikliu). Todėl dezodorantą labai patogu naudoti pėdoms ir purkšti į batus. Jis efektyviai naikina prakaito kvapą.Purkškite dezodorantą ant švarios sausos odos po skutimosi ar epiliacijos. Leiskite dezodorantui išdžiūti, jei purškiate jį ant pėdų ar į batus.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų „Pearl”, 95g (6608) Kaina 12,90 Eur

greenwalk perlas Dezodoranto „Pearl“ kristalas išpjautas, nušveistas ir nupoliruotas rankomis iš 100% natūralios kilmės mineralinių druskų. Naudotis dezodorantu „Pearl“ labai apsimoka. Būdamas ypač efektyvus, jis yra ir itin ekonomiškas: vieno 95 gramų dezodoranto užtenka daugiau nei metams naudojant kasdien. Dezodorantas „Pearl“ puikiai tinka itin jautriems ir alergiškiems žmonėms, paaugliams ir tiems, kuriuos Jūs ypač norite apsaugoti. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų, 90g (6609) Kaina 14,90 Eur  Puiki alternatyva greenwalk crystalsintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramina sudirgusią odą po skutimosi ar epiliacijos. Dezodorantas neužkemša prakaito liaukų, t.y. netrikdo natūralių organizmo procesų. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų, 60g Kaina (6601) 12,10 Eur Puiki alternatyva greenwalk crystal deosintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramina sudirgusią odą po skutimosi ar epiliacijos. Dezodorantas neužkemša prakaito liaukų, t.y. netrikdo natūralių organizmo procesų. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.


Greenwalk® rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų „Roll-On Deo”, 90ml (6607) 12,90 greenwalk roll onEur  Dezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri.  Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio.  Dezodorantas greitai įsigeria, netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių, nelimpa. Greenwalk® dezodoranto iš gamtinių kristalų sudėtinės medžiagos neleidžia daugintis nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms. Į sudėtį įeinantis ramunės ekstraktas padeda mikro įbrėžimams gydyti. Dezodorantą itin paprasta naudoti – tiesiog patepkite juo odą, ir viskas!


Detox deo „Rainforest“, 65g Kaina 14,90 Eur Šių dezodorantų laikinai neturime

Pristatome naujos kartos dezodorantą, kuris ne tik atgaivina kūną, bet ir jį valo!DetoxDeo – tai revoliucinis sprendimas natūraliam dezodorantui su detoksikuojančiomis greenwalk dezodorantas detox deosavybėmis. Jis natūraliu būdu veiksmingai neutralizuoja nemalonų prakaito kvapą, apsaugo odą ir pašalina toksinus iš organizmo.Natūralus, detoksikuojančiomis savybėmis pasižymintis dezodorantas sukurtas naudojant pažangias ekologiškas technologijas bei specialiai sukurtą patentuotąformulę tam, kad tausotų ne tik Jūsų kūną, bet ir supančią aplinką.DetoxDeo išskirtinė savybė – gebėjimas kovoti su užterštumu ir pašalinti toksinusiš organizmo.Tokio naujoviško ir unikalaus sprendimo šiai dienaiiki šiol nepasiūlė nė vienas natūralių  antiperspirantų bei dezodorantų gamintojas pasaulinėje rinkoje.Pagrindinės patogiai naudojamo, išsukamo sausojo Detox dezodoranto sudedamosios dalys:• vulkaninės kilmės mineralai ir islandinių jūros dumblių ekstraktai, kovojantys su organizmo užterštumu;• bambukas ir alavijas, apsaugantys bei maitinantys odą;• vitaminas Е, kovojantis su laisvaisiais radikalais;• enzimai, neutralizuojantys kvapus.Dezodorantas užtikrina ilgalaikę 24 valandų apsaugą. Dėl savo struktūros kompaktiškas  sausasis dezodorantas nepalieka žymių ant odos ir drabužių.

Dezodoranto sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių, kaip aliuminio druskos, ftalatai, parabenai ar propilenglikolis, todėl jūsų kūnas bus apsaugotas nuo papildomų žalingų chemikalų ar alergijos. Dezodorantas nebandytas su gyvūnais.

Dezodorantas neužkemša odos prakaito liaukų, netrikdonatūralaus ir būtino organizmoprakaitavimo proceso.

DetoxDeo komponentai išgauti iš natūraliai atsinaujinančių išteklių bei 100 % natūralių augalinių žaliavų. DetoxDeo gamyboje naudojamos ekologiškos technologijos, sumažinančios šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir energijos suvartojimą iki 50%, lyginant su kitų dezodorantų gamyba beijų perdirbimu.

Naudojimas: nuimkite dezodoranto dangtelį ir plonu sluoksniu patepkite pažasties srityje. Dezodorantą naudokite ant švarios kūno odos (be pašalinių kvapų). Pakartokite, jei būtina.

Dėmesio!Pasireiškus odos dirginimui, dezodoranto nenaudokite. Negalima naudoti esant pažeistai odai.

DetoksDeodezodorantas:

•100% natūralus;

•apsaugo iki 24 val.;

• padeda išvalyti iš organizmo toksinus;

• neužkemša odos prakaito liaukų;

• maitina ir apsaugo odą;

• neutralizuoja nemalonius kvapus;

• patogus naudoti, sausas, kompaktiškas;

• nepalieka dėmių ant drabužių;

• sudėtyje neturi kenksmingų cheminių medžiagų ir alergenų;

• pagamintas naudojant aplinką tausojančias technologijas.

Greenwalksiūlo keturis DetoksDeo aromatus:

Unscented – bekvapis.

Ocean – vandenyno brizas, atskleidžiantis vyriško aromato natas.

Iceland – saldi tropinių salų vėjo ir vaisių kokteilio puokštė, atspindinti moterišką aromatą.

Rainforest – marakujos vaisiai ir acai uogos sukuria lengvo,sultingais citrusiniais vaisiais dvelkiančio aromato natas. Unisex.

INCI: Propanedoil*, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Saccharomyces Ferment, Zeolite, PEG-100 Stearate, Sucrose Cocoate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Bambusa Vulgaris (Bamboo Extract)*, Aloe Barbadensis (Aloe Extract)*, Laminaria Digitata (Icelandic Algae Extract)*, Parfum (Fragrance).

*Sertifikuotas kaip organinis produktas