Buitinė chemija

GYVENKIME SANTARVĖJE SU GAMTA☺

Greenwalk Purity – aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji greenwalk puritypagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia visų rūšių liną medvilninius ir sintetitinius audinius tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC – 60ºC temperatūroje. Sudėtyje esantys medvilnės proteinai puikiai minkština audinį. Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos „Purity” ne tik puikiai skalbia audinį, bet ir apsaugo pačią skalbyklę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

–         Galimai skalbti namuose, kur naudojamasi biokanalizacija;

–         Puikiai tinka vaikiškiems drabužėliams skalbti;

–         Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, naftos pagrindu pagamintų produktų, optinių baliklių, dažiklių, gyvulinės kilmės produktų (tinka veganams), sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų;

–         Nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: Naudokite 20-50 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 15 ml priemonės 1,5 litrui vandens. Prieš naudojimą priemonę gerai suplakti.

Kaina: 14,20 €           


Greenwalk® priemonė skalbti žemoje temperatūroje „Delicate Wash” (7011) Kaina 12,20 Eurgreenwalk delicate

 • Speciali priemonė, naudojama  jautriems ir spalvotiems drabužiams skalbti.
 • Priemonės sudėtyje nėra optinių baliklių, baliklių ar fosfatų.
 • Ji pagyvina medžiagos spalvą, daro ją ryškesnę ir neleidžia ant jos nusėsti įvairioms vandens priemaišoms.
 • Priemonė efektyviai skalbia žemoje temperatūroje: 30 – 60 °C.
 • Naudokite 15 – 25 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 5 ml priemonės 1,5 litrui vandens.
 • Tūris: 500 ml

Kaina: 12,20 €           


Greenwalk natūrali plaunamoji priemonė indaplovėms muilo riešutų ekstrakto pagrindu

greenwalk natural shine„Natural Shine” 500ml (7016) Kaina 11,20 Eur Greenwalk Priemonė „Natural Shine” – tai aukščiausios kokybės koncentruota priemonė naudojama indams plauti. Ji skirta rūpestingai plauti indus ir stalo įrankius bet kokio tipo indaplovėse.

Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos Priemonė „Natural shine” ne tik puikiai išplauna indus, bet ir apsaugo pačią indaplovę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

Priemonė „Natural shine” efektyviai plauna net ir žemoje temperatūroje, o Jūsų indai yra visiškai švarūs ir spindintys. Priemonės „Natural shine” sudėtyje nėra fosfatų, chloro, sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų. Todėl naudodami šią priemonę Jūs rūpinatės ne tik indais, bet ir Jus supančia aplinka.

Kaina: 11,20 €          


Žaliasis “ pasirinkimas . Greenwalk ® Skalbiamoji priemonė „Washing Powder “  2000 greenwalk milteliai regularg. (7006/1) Kaina 23,80 Eur Pagalvokime apie galimybę padaryti nors nedidelį žingsnelį „žalesnio“ gyvenimo link – gyvenimo santarvėje su Gamta. Mylėkime save, savo artimuosius ir mus supančią gamtą.Būtina įsiminti du svarbiausius momentus: rinkitės produktus, nedarančius žalos Aplinkai ir Sveikatai ir naudokite juos tiksliai pagal instrukciją. Vadovaudamiesi minėtais dalykais, Greenwalk  siūlo puikią, skalbiamąją priemonę „Washing Powder“,

 • Kurios sudėtyje nėra fosfatų.
 • Dėl paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir muilo ją galima naudoti nuo 30°C iki 95°C temperatūros vandenyje.
 • Specialus baliklio aktyvatorius padeda pasiekti aukštos skalbimo kokybės skalbiant palyginti žemoje temperatūroje.
 • Greenwalk skalbiamoji priemonė „Washing Powder“ naudojama skalbiant visų tipų audinius, įskaitant subtilius ir spalvotus, kuriuos galima skalbti tik žemoje iki 40°C temperatūroje.
 • Skalbiamoji priemonė „Washing Powder“ lengvai nuskalaujama, yra nekenksminga Sveikatai ir Gamtai.

 

Kaina: 23,80 €          


Greenwalk® valomoji pasta „SPA” vonios kambariui, 400g (8002) Kaina 6,00 Eur laikinai neturimegreenwalk pasta SPA

Kasdienio naudojimo pasta vonios kambariams ir dušo patalpoms; ekologiškai švari. Efektyviai išvalo muilo likučius, riebalus ir nešvarumus bei apnašas  net sunkiai pasiekiamose vietose. „SPA” pastos sudėtyje yra smulkių abrazyvinių dalelių, kurios lengvai tirpsta vandenyje. Jos palengvina mechaniškai nušveisti sunkiai išvalomus nešvarumus, negadina paviršiaus ir yra lengvai nuplaunamos.

Kaina: 6,00 €           


unical greenwalkGreenwalk valomoji pasta „UniCal” virtuvei, 400g (8001) Kaina 6,00 Eur laikinai neturime daugiafunkcionali valomoji pasta skirta virtuvės reikmenims, indams, plytelėms ir kitiems daiktams bei paviršiams prižiūrėti kasdien. Puikiai išvalo riebalus, purvą ir suodžius. Sodos pagrindu pagaminta pasta palengvina sunkiai išvalomų paviršių mechaninį šveitimą, negadina paviršiaus ir yra nesunkiai nuplaunama. Į „UniCal” pastos sudėtį įeina glicerinas, apsaugantis rankas, ir citrinos eterinis aliejus, neutralizuojantis nemalonius kvapus.

Kaina: 6,00 €           


 

Greenwalk® priemonė kanalizacijos vamzdžiams ir nuotekoms valyti (7004)  1400 gr. Kaina 20,90 Eur  

Greenwalk kanalizacijos valiklis Labai efektyvi aplinkai nekenkianti valomoji priemonė, puikiai išvalanti iš kanalizacijos vamzdžių ir nuotekų riebalus, muilo likučius ir kitas teršiančias medžiagas bei daiktus.  Ji tirpdo nešvarumus ir naikina nemalonius kvapus.  Norėdami panaikinti vamzdžių užsikimšimus įpilkite 100 g priemonės į kriauklę arba dušą ir palikite nakčiai. Tuomet nuskalaukite dideliu vandens kiekiu.

Švarai palaikyti naudokite Greenwalk® priemonę kanalizacijos vamzdžiams ir nuotekoms valyti profilaktiškai – po 20 g 1 kartą per mėnesį.

Kaina: 20,90 €           


Greenwalk® priemonė kalkėms valyti „Anti Calc” (7012) Kaina 10,20 Eur  Tai yra itin stiprios greenwalk anticalkkoncentracijos sanitarinis valiklis. Puikiai išvalo rūdis ir kalcio nuosėdas sanitarinėse patalpose. Priemonė naikina kalkių apnašas nuo visų atsparių rūgštims paviršių: keramikos, stiklo, porceliano, chromuotų ar nerūdijančio plieno detalių.

Priemonės nereikėtų naudoti valant marmurą, emalę, poliamidinius ir kitus rūgštims jautrius paviršius.

Prieš valydami sušlapinkite paviršių vandeniu. Dozavimas:  30 – 50 ml priemonės 100 ml vandens.  Giliai įsigėrusioms dėmėms valyti naudokite stipresnės koncentracijos tirpalą, medžiagą skieskite santykiu 1:5. Po kiek laiko nuskalaukite dideliu vandens kiekiu.

Kaina: 10,20 € 


Greenwalk® priemonė kalkėms valyti „Anti Calc Citro”(7014) Kaina 10,20 Eurgreenwalk anticalkcitro

Greenwalk® Anti Calc Citro valo kalkių apnašas nuo keramikos, porceliano dirbinių, chromuotų paviršių, nerūdijančio plieno ir stiklo.

Greenwalk® Anti Calc Citro – vaisių rūgščių pagrindu pagaminta higieniška valomoji priemonė, veikianti švelniai, bet efektyviai. Puikiai valo rūgštims atsparius paviršius, nepažeisdama jų ypač stipriomis mineralinėmis rūgštimis. Priemonė yra nepakeičiama kranams, arbatinukams bei visiems kitiems virtuviniams įrankiams ir paviršiams valyti kasdien.

Greenwalk® Anti Calc Citro:* Priemonė išdžiūva nepalikdama dėmių.* Maloniai ir gaiviai kvepia.* Rūpestingas požiūris į valomus paviršius ir mus supančią aplinką.* Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, agresyvių rūgščių.* Galimai naudoti namuose, kur įrengta biokanalizacija.* Nebandyta su gyvūnais.Patariame laikytis tokios proporcijos: 50 ml priemonės 10 litrų vandens.

Kaina: 10,20 € 


Greenwalk® skalbiamoji priemonė su muilo riešutų ekstraktu «Purity Silk»(7017) Kaina 14,20 Eur  

 aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Jigreenwalk silkpagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia vilnonius audinius ir šilką tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC – 60ºC temperatūroje. Priemonės sudėtyje esantys vilnos proteinai saugo natūralų pluoštą ir puikiai minkština audinį. Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos „Purity Silk” ne tik puikiai skalbia audinį, bet ir apsaugo pačią skalbyklę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

–         Galimai skalbti namuose, kur naudojamasi biokanalizacija;

–         Puikiai tinka vaikiškiems drabužėliams skalbti;

–         Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, naftos pagrindu pagamintų produktų, optinių baliklių, dažiklių, gyvulinės kilmės produktų (tinka veganams), sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų;

–          Nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: Naudokite 20-50 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 15 ml priemonės 1,5 litrui vandens. Prieš naudojimą priemonę gerai suplakite!

Kaina: 14,20 €           


Greenwalk® neutrali indų plaunamoji priemonė „Dish Soap Neutral”(7013) Kaina 4,70 Eurgreenwalk indų Specialiai parinkta paviršiaus aktyviųjų medžiagų kompozicija aktyviai, efektyviai ir rūpestingai plauna Jūsų indus, nepalikdama ant jų vandens lašų, dėl to jie kur kas greičiau išdžiūva. Priemonė puikiai veikia plaunant indus rankomis net šaltu vandeniu. Patariama naudoti 0,1 – 0,5 ml indų plaunamosios priemonės litrui vandens. Jos pH balansas yra neutralus – jis lygus 6,5.

Kaina: 4,70 €           


Greenwalk® vilnonių audinių skalbiamoji priemonė „Wool Wash”, 500 ml

Speciali priemonė, skirta organinės kilmės medžiagų, pavyzdžiui, vilnos, odos, šilko ir kt., greenwalk wool washpriežiūrai.

Priemonė išsaugo medžiagos spalvą ir daro ją ryškesnę.

Į jos sudėtį įeinančios paviršiaus aktyviosios medžiagos neleidžia vilnai susivelti.

Vilnonių audinių skalbiamoji priemonė skirta naudoti skalbiant tiek skalbiamąja mašina, tiek rankomis.

Naudokite 20 – 30 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 5 ml priemonės 1,5 litrui vandens.

Kaina: 14,20 €           


Greenwalk® indų skalavimo priemonė «Dish Rinsing Liquid”greenwalk skalavimo

Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms.

Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje.

Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml priemonės 10 litrų vandens. Skalaujant rankomis – maždaug 0,4 ml priemonės 1 litrui vandens.

Kaina: 10,20 €           


GREENWALK® SKALBIMO MILTELIAI SU SODA «EXTRA», 2KG Kaina 26,40 Eur

Tai ekonomiški skalbimo milteliai be fosfatų ir NTA (nitrilotriacto rūgšties), su itin didelės greenwalk-milteliaikoncentracijos plovimo priedais. Milteliai skirti efektyviam baltų ir spalvotų drabužių skalbimui skalbimo mašinoje. Puikiai pašalina nešvarumus ir visų rūšių dėmes, tausoja audinius. Dauguma dėmių išplauna ir žemoje temperatūroje (30° C), ypač veiksmingi, esant 60°C ir 90°C temperatūrai. Labai nešvarių drabužių skalbimui rekomenduotina nustatyti išankstinį skalbimą arba kurį laiką palaikyti juos vandenyje, įpylus nedidelį kiekį Greenwalk EXTRA miltelių. Soda, esanti miltelių sudėtyje, padeda geriau pašalinti dėmes ir suminkština vandenį.

2000 g miltelių pakanka mažiausiai 75 kartams skalbti. Naudojant tinkamą miltelių dozę, sutaupoma pinigų ir sumažinimas neigiamas poveikis  aplinkai. Patogesniam miltelių dozavimui naudokite Greenwalk matavimo šaukštą.

Dėmesio! Neperdozuokite miltelių! Priešingu atveju Jūs veltui iššvaistysite pinigus, nepasiekdami geresnio rezultato.

Washing Powder Extra skalbimo miltelių sudėtyje nėra:

▪ Sintetinių dažiklių ir kvapiklių;

▪ Fosfatų, NTA, kurie kenkia aplinkai, sukeldami dumblių augimą;

▪ Glikolio eterių – kancerogenas bei ėsdinantis tirpiklis;

▪ Natrio perborato – kaip deguonies baliklio, kuris į aplinką gali išskirti borą; dideli jo kiekiai gali būti toksiški kai kuriems augalams;

▪ Chloro baliklių, nes jie gadina audinius, daro įtaką atsparių bakterijų susiformavimui, išskiria toksiškas dujas;

▪ Formaldehidų – kancerogeninių junginių, kurie yra plačiai naudojami įprastose valymo priemonėse kaip antibakteriniai preparatai ir konservantai.