Prekės

 

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur

Audinys stiklui valyti – glotnios struktūros audinys, skirtas langams, veidrodžiams, šviesos šaltiniams ir kitiems stikliniams paviršiams valyti.

Vandeniu nupurkštą stiklinį paviršių nupoliruokite sausu audiniu.

Itin nešvarų stiklinį paviršių rekomenduojame pirmiausia nuvalyti drėgnu Greenwalk® audiniu „Lux”, o paskui jį nupoliruoti  audiniu stiklui valyti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 9,20 €          


Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 €          


Greenwalk šluostė poliravimui ir valymui 45×65 cm (3013) Kaina 12,80 Eur Šluostėkrištolo greenwalk  krištolo, stiklo taurėms, indams, įrankiams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi iršvelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams ir krištoliniams paviršiams valyti. Nepalieka pūkelių. Labai lengva ir paprasta naudoti – arba pašlapinate vandeniu pačią šluostę arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu. Išplautą taurę šluostyti su sausa  šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai.  Blizgančios vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Puiki alternatyva automobilio valymo šluostei!

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 12,80 €           


Greenwalk universalus rankšluostis virtuvei “Avietė” 32×54 cm

(1005)greenwalk avietėlė Kaina 10,80 Eur Įsigiję jį, Jūs norėsite išmesti visus rankšluostukus, kurie kabo Jūsų virtuvėje. Ši universali šluostė skirta indų, įrankių, virtuvinių paviršių valymui, šluostymui ir blizginimui. Netgi būdama šlapia, ji šluosto sausai ir blizgina, pritraukia drėgmę, todėl ant rankšluostuko padėti nuvarvėti indai ypatingai greitai nudžiūsta, o nušluostyti su šiuo rankšluostuku, blizga tarsi veidrodinis paviršius. Ši šluostė sugeria iki litro skysčių.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 10,80 € 


Gobtuvas Greenwalk plaukams džiovinti (6002) Kaina 15,60 Eur. Tamsiai pilka spalva. Gobtuvas per kelias minutesgreenwalk gobtuvas sugeria drėgmę, taigi suteikia ypatingą komfortą ilgesnių plaukų moterims ir mergaitėms skubančioms į mokyklą ar į darbus. Tai puikiausia priemonė, sutrumpinanti plaukų džiovinimą ir neardanti jų struktūros. Per kelias minutes sugeria iki 70 proc. drėgmės! Gobtuvas efektyviai saugo Jūsų plaukus nuo perkaitimo pirtyje ar saunoje. Be to, labai patogus naudoti: gobtuvas yra su gumyte ir sagute, taigi tiesiog susukite šlapius plaukus taip, kaip dedate rankšluostį ant plaukų, o antrą persukimą užsekite sagute.

Kaina: 15,90 €           


 

Greenwalk audinys virtuvės paviršiams(2009) Kaina 7,70 Eur . Specialios struktūros virtuvinis greenwalk mikropluošto šluostė, skirta virtuvės paviršiams valyti. Pats geriausias Jūsų pagalbininkas virtuvėje – valykite riebaluotus, nešvarius paviršius: stalus, plyteles, virtuvės baldus, spinteles ir t. t. Valant ši šluostė nepalieka vandens pėdsakų, nebereikia pervalyti ar nublizginti, naudojama sudrėkinta paprastu vandeniu. Jūs tiesiog negalėsite ja atsidžiaugti! Išplauti Greenwalk® audinį virtuvės paviršiams – galima trumpai palaikius verdančiame vandenyje.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 7,70 €           

 


Greenwalk universali mikropluošto kempinė 9×12 cm (2011) Kaina: 4,80 Eur Universaligreenwalk kempine kempinė puikiai tinka asmeninei higienai – Jums ir Jūsų vaikui – pirtyje ar duše. Truputį sudrėkinta kempinė veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Stipriai sudrėkinta kempinė švelniai nupraus jautrią vaiko odą. Kempinė nebraižo ir negadina virtuvės paviršių, veiksmingai naikina visų rūšių nešvarumus – riebalus, kalkių nuosėdas, dulkes ir t.t. Universalią mikropluošto kempinę naudokite šlapią.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 4,80 €           


Greenwalk pirštinė paviršiams valyti, dydis L (5002) Kaina: 11,30 Eur Pirštinė paviršiamsgreenwalk-pirštinė valyti pagaminta iš itin tankios mikropluošto medžiagos. Tai puiki priemonė bet kokio tipo paviršiams baldams, knygoms, gėlėms, buitinei technikai, žaliuzėms, automobilio salonui ir t.t.-valyti. Dėl elektrostatinio krūvio pirštinė valo surinkdama bei sulaikydama labai daug dulkių, todėl jos nebekyla į orą. Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite pirštinę sausą. Prieš valydami dulkes nuo elektros prietaisų juos išjunkite. Taip išsaugosite ypatingas pirštinės valomąsias savybes. Iš televizoriaus tarpelių, klaviatūros ar automobilio panelėje esančių grotelių bei angų ištraukiamos dulkės. Be to, valant paliekamas statinis krūvis ant paviršiaus ir dulkės mažiau kaupiasi.

Kategorija: greenwalk šluostės

Greenwalk audinys šveistukas 28×35 cm (2014) Kaina: 7,70 Eur Šiurkšti audinio struktūra greenwalk sveistukaspuikiai tinka sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti. Audinio šveistuko tikrai gali prireikti valant keraminius paviršius, mikrobangų krosneles, keptuves, puodus ir kitus virtuvinius rakandus. Jis puikiai nuvalo muilo ir kalkių nuosėdas vonios kambaryje. Naudokite audinį šveistuką drėgną.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 7,70 €          


Greenwalk dvipusis audinys virtuvei – voniai 28×35 cm (2019) Kaina: 8,50 Eur dvipusio audinio virtuveivonia-virtuvė greenwalk vienos iš pusių struktūra yra labai šiurkšti ir skirta vaisiams ir daržovėms valyti. Kita, švelnioji jo pusė, skirta šluostyti ir „poliruoti“ vaisius. Švelnioji pusė taip pat tinka poliruoti virtuvės paviršius. Dvipusis audinys itin praverčia valant, pavyzdžiui, šviežias bulves ir morkas: procesas užtrunka kur kas mažiau, o rankos išlieka švarios. Šluostant ir poliruojant dvipusį audinį virtuvei reikia naudoti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Valant vaisius ir daržoves jį reikia sušlapinti. Dvipusio audinio voniai viena pusė yra labai šiurkščios struktūros ir skirta kriauklėms, vonioms, plytelėms, dušo kabinoms ir kitiems panašiems paviršiams šveisti. Kita – glotnioji jo pusė skirta tiems patiems paviršiams šluostyti ir poliruoti; ji suteikia ryškų spindesį metaliniams daiktams ir paviršiams, pavyzdžiui maišytuvams, dušo galvutėms. Šluostant ir poliruojant, dvipusį audinį voniai reikia naudoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą. Šveičiant įvarius paviršius jį reikėtų sušlapinti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,50 €           


Greenwalk® poliravimo audinys (4004) Kaina: 8,50 Eur laikinai neturime Itin švelnus audinys skirtas  visiems  baldams, net poliruotiems, papuošalams ir kitiems subtiliems paviršiams valyti. Šis audinys nebraižo ir negadina net pačių jautriausių valomų paviršių. Naudokite poliravimo audinį sausą ar nestipriai sudrėkintą. Efektyviai poliruoja lakuotus baldus.


Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm (2010) Kaina 10,20 Eur Jo nereikės išmesti vos potinklas greenwalk kelių savaičių, jis neįgauna blogo kvapo, greit išdžiūsta, prie jo nelimpa maisto likučiai. Naudojant šį unikalų produktą, Jums nebereikės naudoti indų ploviklio, nes šią funkciją atlieka pats audinys. Lengvai nuvalysite prilipusius maisto likučius ir kitus sunkiau valomus nešvarumus. Specialus audinys, tobulai švariai išplaunantis indus, tačiau nereikalaujantis potencialiai kenksmingų chemikalų naudojimo. Naudokite jį tik su šiltu vandeniu. Dėl tinklinės struktūrosi audinys greitai džiūva. Norėdami išvalyti audinį indams plauti, trumpai palaikykite jį verdančiame vandenyje, į kurį įpilkite šiek tiek Greenwalk skalbiamosios priemonės „Washing Powder”. Kai vanduo atvės, skalaukite audinį švariame vandenyje.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 10,20 €           


Greenwalk valymo audinys “Green” 35×35 cm (2005) Kaina 8,00 Eur Patogus, minkštas ir green greenwalk universalus audinys skirtas įvairiems paviršiams valyti. Audinį galima naudoti sausą, pavyzdžiui, dulkėms valyti ir skysčiams nuo paviršių surinkti (puikiai sugeria drėgmę), arba sudrėkintą, kai vos keliais brūkštelėjimais nuvalysite nešvarumus nuo bet kokių paviršių. Graži žalia audinio spalva paverčia namų ruošą dar malonesne, o puikios valomosios savybės daro jį nepakeičiamu bet kuriuose namuose.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 €           


Greenwalk audinys optikai valyti 20х20cm (3021) Kaina 4,50 Eur Audinys skirtas  dėmėms nuogreenwalk optika akinių stiklų,  foto ir video kameroms, linzėms, CD ir DVD paviršiams, LCD ekranams ir panašiems  paviršiams valyti. Naudokite audinį šiek tiek sudrėkintą arba sausą, jei valote jau sudrėkintą paviršių. Patariame optikos valymo audinį skalbti rankomis muilu, neturinčiu minkštiklių. 

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 4,50 €           


Greenwalk veido priežiūros servetėlė (2 vnt.) 32×32 cm (6602) Kaina 11,30 Eur Veido priežiūros greenwalk veido servetelesservetėlė – tai glotnus ir švelnus audinys, skirtas prižiūrėti kūno ir veido odą, nuvalyti kosmetiką ir nešvarumus tik vandeniu. Servetėlės išvalo riebalus ir bakterijas net iš giliausių porų vietų, neleidžia kilti įvairiems uždegimams. Truputį sudrėkintas audinys veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Gerokai suvilgyta ar net šlapia servetėlė švelniai nupraus kūdikių, paauglių odą,  nuvalys kosmetiką bei efektyviai prižiūrės brandžią odą. Tinka visiems odos tipams.

Kategorija: greenwalk veido servetėlės

Kaina: 11,30 €           


  Greenwalk® rankšluostis Dydis: 50 x 105 cm /6004/ Kaina: 22,90 Eur  Rankšluostis yra labai rakšluostis greenwalklengvas ir minkštas. Jis palaiko kūno šilumą, puikiai sugeria drėgmę, tausoja odą ir greitai džiūva. Rankšluosčiu nebūtina trinti, pakanka tik nusausinti odą ir ji išdžiūva. Vonios rankšluostis labai gerai sugeria didelius drėgmės kiekius – 10 kartų daugiau nei pats sveria, todėl itin tinka plaukams džiovinti, rankoms ir kūnui šluostytis.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 22,90 €           


Greenwalk® audinys optikai valyti su dėklu /3002/ Kaina: 5,50 Eur,  laikinai neturime Audinys skirtas akiniams, optika greenwalkfoto ir video kamerų linzėms, mobiliųjų telefonų ekranams ir kitiems panašiems paviršiams valyti. Optikos valymo audinį labai patogu naudoti, nes viena jo pusė yra padengta ypatingu sluoksniu, dėl kurio jis neslysta tarp pirštų.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 5,50 €         


Audinys automobiliui valyti (3009) Kaina 12,80 Eur laikinai neturime Ypatingos struktūros audinys greenwalk autoyra skirtas lygiems automobilio paviršiams šluostyti ir poliruoti. Pirmiausiai vandeniu nuplaukite smėlį ir purvą nuo automobilio kėbulo, naudodami Greenwalk® audinį  „Lux”. Su audiniu automobiliui valyti nušluostysite vandens lašus, nuvalysite langus, veidrodėlius, chromuotas detales ir apdailos juosteles.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 12,80 € 


Greenwalk guminis šepetys 15 cm (0601)   Kaina 8,50 Eur  Nešvarumų, dulkių, plunksnų ir greenwalk šepetysplaukų valymui nuo zomšos dirbinių, automobilių sėdynių, kilimų, audinių, baldų, šluostės sausam grindų valymui, lauko kilimėlių. Patogu prižiūrėti zomšinę avalynę. Gražiai pašiaušia ir atnaujina valomą paviršių. Guminis „Greenwalk“ šepetys su specialiai sukurtais minkštais guminiais šeriais nepažeidžia valomų paviršių, nesuvelia šerių ar plaukų, pūkų, purvo, o greitai ir lengvai subraukia juos į krūvelę. Taip pat jis tikras išsigelbėjimas gyvūnų mylėtojams  –  be vargo surinks šuns ar katės plaukus, taip pat ir puikiai sušukuos jų kailį. Šepečiu itin patogu naudotis – jo rankena ergonominė. Po valymo šepetys nuplaunamas po tekančiu vandeniu arba tiesiog nuskalaujamas vandenyje.

Kaina: 8,50 €           

 


 

Greenwalk® matavimo šaukštas (7005)Kaina 3,00 Eurgreenwalk matavimo šaukštas

Kintamo tūrio šaukštas skirtas skystos arba birios substancijos tūriui nustatyti. Jį galima naudoti dozuojant tiek cheminius, tiek maistinius produktus nuo 5 iki 30 ml. Šaukštą labai lengva naudoti.


Spiralinis šveistukas (7002) Kaina 6,00 Eur.

Pritaikytas itin stipriai ir giliai trinti. Jis nušveičia greenwalk sveistukaipridegusias dėmes ir apnašas nuo keptuvių ir puodų.

Šveisdami pridegusias dėmes nuo keptuvių, puodų ir kitų įvairių paviršių naudokite spiralinį šveistuką sudrėkintą.

Kaina: 6,00 €           


Greenwalk® purškiamasis dezodorantas iš gamtinių kristalų, 120 ml (6605) laikinai neturime  10,90 greenwalk purškiamas deoEur   Dezodorantas pagamintas iš grynai natūralios kilmės mineralinių druskų. Jo sudėtyje yra kalio alūno  kristalų ir šiek tiek distiliuoto vandens. Dezodorantas tinka jautriems žmonėms, paaugliams ir tiems, kam dažnai kyla alerginės reakcijos. Dezodorantas pagamintas taip, kad purškiklis veikia ir pakreipus horizontaliai, ir apvertus (žemyn purškikliu). Todėl dezodorantą labai patogu naudoti pėdoms ir purkšti į batus. Jis efektyviai naikina prakaito kvapą.

Purkškite dezodorantą ant švarios sausos odos po skutimosi ar epiliacijos. Leiskite dezodorantui išdžiūti, jei purškiate jį ant pėdų ar į batus.


Greenwalk® purškiamasis dezodorantas iš gamtinių kristalų, 25 ml (6606) Kaina 4,20 greenwalk purškiamas deoEur laikinai neturime Dezodorantas pagamintas iš grynai natūralios kilmės mineralinių druskų. Jo sudėtyje yra kalio alūno  kristalų ir šiek tiek distiliuoto vandens. Dezodorantas tinka jautriems žmonėms, paaugliams ir tiems, kam dažnai kyla alerginės reakcijos. Dezodorantas pagamintas taip, kad purškiklis veikia ir pakreipus horizontaliai, ir apvertus (žemyn purškikliu). Todėl dezodorantą labai patogu naudoti pėdoms ir purkšti į batus. Jis efektyviai naikina prakaito kvapą.Purkškite dezodorantą ant švarios sausos odos po skutimosi ar epiliacijos. Leiskite dezodorantui išdžiūti, jei purškiate jį ant pėdų ar į batus.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų „Pearl”, 95g (6608) Kaina 12,90 Eur

greenwalk perlas Dezodoranto „Pearl“ kristalas išpjautas, nušveistas ir nupoliruotas rankomis iš 100% natūralios kilmės mineralinių druskų. Naudotis dezodorantu „Pearl“ labai apsimoka. Būdamas ypač efektyvus, jis yra ir itin ekonomiškas: vieno 95 gramų dezodoranto užtenka daugiau nei metams naudojant kasdien. Dezodorantas „Pearl“ puikiai tinka itin jautriems ir alergiškiems žmonėms, paaugliams ir tiems, kuriuos Jūs ypač norite apsaugoti. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų, 90g (6609) Kaina 14,90 Eur 

Puiki alternatyva greenwalk crystalsintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramina sudirgusią odą po skutimosi ar epiliacijos. Dezodorantas neužkemša prakaito liaukų, t.y. netrikdo natūralių organizmo procesų. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų, 60g Kaina (6601) 12,10 Eur   Puiki alternatyva greenwalk crystal deosintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramina sudirgusią odą po skutimosi ar epiliacijos. Dezodorantas neužkemša prakaito liaukų, t.y. netrikdo natūralių organizmo procesų. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.

Kaina: 12,10 €           


Greenwalk® rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų „Roll-On Deo”, 90ml (6607) 12,90 greenwalk roll onEur   Dezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri.  Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio.  Dezodorantas greitai įsigeria, netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių, nelimpa. Greenwalk® dezodoranto iš gamtinių kristalų sudėtinės medžiagos neleidžia daugintis nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms. Į sudėtį įeinantis ramunės ekstraktas padeda mikro įbrėžimams gydyti. Dezodorantą itin paprasta naudoti – tiesiog patepkite juo odą, ir viskas!


DETOX DEO , 65g (laikinai neturime)

Pristatome naujos kartos dezodorantą, kuris ne tik atgaivina kūną, bet ir jį valo! DetoxDeo – tai revoliucinis sprendimas natūraliam dezodorantui su detoksikuojančiomis savybėmis. Jis natūraliu būdu veiksmingai neutralizuoja nemalonų prakaito kvapą, apsaugo odą ir pašalina toksinus iš organizmo. Natūralus, detoksikuojančiomis savybėmis pasižymintis dezodorantas sukurtas naudojant pažangias ekologiškas technologijas bei specialiai sukurtą patentuotą formulę tam, kad tausotų ne tik Jūsų kūną, bet ir supančią aplinką. DetoxDeo išskirtinė savybė – gebėjimas kovoti su užterštumu ir pašalinti toksinus iš organizmo. Tokio naujoviško ir unikalaus sprendimo šiaidienai iki šiol nepasiūlė nė vienas natūralių  antiperspirantų bei dezodorantų gamintojas pasaulinėje rinkoje. Pagrindinės patogiai naudojamo, išsukamo sausojo Detox dezodoranto sudedamosios dalys:• vulkaninės kilmės mineralai ir islandinių jūros dumblių ekstraktai, kovojantys su organizmo užterštumu;• bambukas ir alavijas, apsaugantys bei maitinantys odą;• vitaminas Е, kovojantis su laisvaisiais radikalais;• enzimai, neutralizuojantys kvapus. Dezodorantas užtikrina ilgalaikę 24 valandų apsaugą. Dėl savo struktūros kompaktiškas  sausasis dezodorantas nepalieka žymių ant odos ir drabužių. Dezodoranto sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių, kaip aliuminio druskos, ftalatai, parabenai ar propilenglikolis, todėl jūsų kūnas bus apsaugotas nuo papildomų žalingų chemikalų ar alergijos. Dezodorantas nebandytas su gyvūnais. Dezodorantas neužkemša odos prakaito liaukų, netrikdo natūralaus ir būtino organizmo prakaitavimo proceso. DetoxDeo komponentai išgauti iš natūraliai atsinaujinančių išteklių bei 100 % natūralių augalinių žaliavų. DetoxDeo gamyboje naudojamos ekologiškos technologijos, sumažinančios šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir energijos suvartojimą iki 50%, lyginant su kitų dezodorantų gamyba bei jų perdirbimu. Naudojimas: nuimkite dezodoranto dangtelį ir plonu sluoksniu patepkite pažasties srityje. Dezodorantą naudokite ant švarios kūno odos (be pašalinių kvapų). Pakartokite, jei būtina. Dėmesio! Pasireiškus odos dirginimui, dezodoranto nenaudokite. Negalima naudoti esant pažeistai odai.

Detoks Deodezodorantas:
100% natūralus; apsaugo iki 24 val.; padeda išvalyti iš organizmo toksinus; neužkemša odos prakaito liaukų; maitina ir apsaugo odą; neutralizuoja nemalonius kvapus; patogus naudoti, sausas, kompaktiškas; nepalieka dėmių ant drabužių; sudėtyje neturi kenksmingų cheminių medžiagų ir alergenų; pagamintas naudojant aplinką tausojančias technologijas.

INCI: Propanedoil*, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Saccharomyces Ferment, Zeolite, PEG-100 Stearate, Sucrose Cocoate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Bambusa Vulgaris (Bamboo Extract)*, Aloe Barbadensis (Aloe Extract)*, Laminaria Digitata (Icelandic Algae Extract)*, Parfum (Fragrance).
*Sertifikuotas kaip organinis produktas

Greenwalk siūlo keturis Detoks Deo aromatus:
Unscented – bekvapis. (laikinai neturime)
Ocean – vandenyno brizas, atskleidžiantis vyriško aromato natas. (laikinai neturime)
Iceland – saldi tropinių salų vėjo ir vaisių kokteilio puokštė, atspindinti moterišką aromatą. (laikinai neturime)
Rainforest – marakujos vaisiai ir acai uogos sukuria lengvo,sultingais citrusiniais vaisiais dvelkiančio aromato natas. Unisex. (laikinai neturime)


Greenwalk natūrali plaunamoji priemonė indaplovėms muilo riešutų ekstrakto pagrindu

greenwalk natural shine „Natural Shine” 500ml (7016) Kaina 11,20 Eur Greenwalk Priemonė „Natural Shine” – tai aukščiausios kokybės koncentruota priemonė naudojama indams plauti. Ji skirta rūpestingai plauti indus ir stalo įrankius bet kokio tipo indaplovėse.

Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos Priemonė „Natural shine” ne tik puikiai išplauna indus, bet ir apsaugo pačią indaplovę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

Priemonė „Natural shine” efektyviai plauna net ir žemoje temperatūroje, o Jūsų indai yra visiškai švarūs ir spindintys. Priemonės „Natural shine” sudėtyje nėra fosfatų, chloro, sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų. Todėl naudodami šią priemonę Jūs rūpinatės ne tik indais, bet ir Jus supančia aplinka.

Kaina: 11,20 €           


Žaliasis “ pasirinkimas . Greenwalk ® Skalbiamoji priemonė „Washing Powder “  2000 g. Kaina 23,80 Eur  Pagalvokimegreenwalk milteliai regular apie galimybę padaryti nors nedidelį žingsnelį „žalesnio“ gyvenimo link – gyvenimo santarvėje su Gamta. Mylėkime save, savo artimuosius ir mus supančią gamtą.Būtina įsiminti du svarbiausius momentus: rinkitės produktus, nedarančius žalos Aplinkai ir Sveikatai ir naudokite juos tiksliai pagal instrukciją. Vadovaudamiesi minėtais dalykais, Greenwalk  siūlo puikią, skalbiamąją priemonę „Washing Powder“,

 • Kurios sudėtyje nėra fosfatų.
 • Dėl paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir muilo ją galima naudoti nuo 30°C iki 95°C temperatūros vandenyje.
 • Specialus baliklio aktyvatorius padeda pasiekti aukštos skalbimo kokybės skalbiant palyginti žemoje temperatūroje.
 • Greenwalk skalbiamoji priemonė „Washing Powder“ naudojama skalbiant visų tipų audinius, įskaitant subtilius ir spalvotus, kuriuos galima skalbti tik žemoje iki 40°C temperatūroje.
 • Skalbiamoji priemonė „Washing Powder“ lengvai nuskalaujama, yra nekenksminga Sveikatai ir Gamtai.
 • 2000 gramų Skalbiamosios priemonės „Washing Powder“ pakanka daugiau nei 108 skalbimams.

 

Kaina: 23,80 €           


GREENWALK® SKALBIAMOJI PRIEMONĖ „EXTRA”, 2KG

Tai ekonomiški skalbimo milteliai be fosfatų ir NTA (nitrilotriacto rūgšties), su itin didelės greenwalk-milteliaikoncentracijos plovimo priedais. Milteliai skirti efektyviam baltų ir spalvotų drabužių skalbimui skalbimo mašinoje. Puikiai pašalina nešvarumus ir visų rūšių dėmes, tausoja audinius. Dauguma dėmių išplauna ir žemoje temperatūroje (30° C), ypač veiksmingi, esant 60°C ir 90°C temperatūrai. Labai nešvarių drabužių skalbimui rekomenduotina nustatyti išankstinį skalbimą arba kurį laiką palaikyti juos vandenyje, įpylus nedidelį kiekį Greenwalk EXTRA miltelių. Soda, esanti miltelių sudėtyje, padeda geriau pašalinti dėmes ir suminkština vandenį.

2000 g miltelių pakanka mažiausiai 100 kartams skalbti. Naudojant tinkamą miltelių dozę, sutaupoma pinigų ir sumažinimas neigiamas poveikis  aplinkai. Patogesniam miltelių dozavimui naudokite Greenwalk matavimo šaukštą.

Dėmesio! Neperdozuokite miltelių! Priešingu atveju Jūs veltui iššvaistysite pinigus, nepasiekdami geresnio rezultato.

Washing Powder Extra skalbimo miltelių sudėtyje nėra:

▪ Sintetinių dažiklių ir kvapiklių;

▪ Fosfatų, NTA, kurie kenkia aplinkai, sukeldami dumblių augimą;

▪ Glikolio eterių – kancerogenas bei ėsdinantis tirpiklis;

▪ Natrio perborato – kaip deguonies baliklio, kuris į aplinką gali išskirti borą; dideli jo kiekiai gali būti toksiški kai kuriems augalams;

▪ Chloro baliklių, nes jie gadina audinius, daro įtaką atsparių bakterijų susiformavimui, išskiria toksiškas dujas;

▪ Formaldehidų – kancerogeninių junginių, kurie yra plačiai naudojami įprastose valymo priemonėse kaip antibakteriniai preparatai ir konservantai.

Kaina: 26,40 €           


Greenwalk® valomoji pasta „SPA” vonios kambariui, 400g (8002) Kaina 6,00 Eur laikinai neturimegreenwalk pasta SPA

Kasdienio naudojimo pasta vonios kambariams ir dušo patalpoms; ekologiškai švari. Efektyviai išvalo muilo likučius, riebalus ir nešvarumus bei apnašas  net sunkiai pasiekiamose vietose. „SPA” pastos sudėtyje yra smulkių abrazyvinių dalelių, kurios lengvai tirpsta vandenyje. Jos palengvina mechaniškai nušveisti sunkiai išvalomus nešvarumus, negadina paviršiaus ir yra lengvai nuplaunamos.

Kaina: 6,00 €           


unical greenwalkGreenwalk valomoji pasta „UniCal” virtuvei, 400g (8001) Kaina 6,00 Eur laikinai neturime daugiafunkcionali valomoji pasta skirta virtuvės reikmenims, indams, plytelėms ir kitiems daiktams bei paviršiams prižiūrėti kasdien. Puikiai išvalo riebalus, purvą ir suodžius. Sodos pagrindu pagaminta pasta palengvina sunkiai išvalomų paviršių mechaninį šveitimą, negadina paviršiaus ir yra nesunkiai nuplaunama. Į „UniCal” pastos sudėtį įeina glicerinas, apsaugantis rankas, ir citrinos eterinis aliejus, neutralizuojantis nemalonius kvapus.

Kaina: 6,00 €           


    

Greenwalk® priemonė kanalizacijos vamzdžiams ir nuotekoms valyti (7004)  1400 gr. Kaina 20,90 Eur  

Greenwalk kanalizacijos valiklis Labai efektyvi aplinkai nekenkianti valomoji priemonė, puikiai išvalanti iš kanalizacijos vamzdžių ir nuotekų riebalus, muilo likučius ir kitas teršiančias medžiagas bei daiktus.  Ji tirpdo nešvarumus ir naikina nemalonius kvapus.  Norėdami panaikinti vamzdžių užsikimšimus įpilkite 100 g priemonės į kriauklę arba dušą ir palikite nakčiai. Tuomet nuskalaukite dideliu vandens kiekiu.

Švarai palaikyti naudokite Greenwalk® priemonę kanalizacijos vamzdžiams ir nuotekoms valyti profilaktiškai – po 20 g 1 kartą per mėnesį.

Kaina: 20,90 €           


Greenwalk® priemonė kalkėms valyti „Anti Calc” (7012) Kaina 10,20 Eur  Tai yra itin stiprios greenwalk anticalkkoncentracijos sanitarinis valiklis. Puikiai išvalo rūdis ir kalcio nuosėdas sanitarinėse patalpose. Priemonė naikina kalkių apnašas nuo visų atsparių rūgštims paviršių: keramikos, stiklo, porceliano, chromuotų ar nerūdijančio plieno detalių.

Priemonės nereikėtų naudoti valant marmurą, emalę, poliamidinius ir kitus rūgštims jautrius paviršius.

Prieš valydami sušlapinkite paviršių vandeniu. Dozavimas:  30 – 50 ml priemonės 100 ml vandens.  Giliai įsigėrusioms dėmėms valyti naudokite stipresnės koncentracijos tirpalą, medžiagą skieskite santykiu 1:5. Po kiek laiko nuskalaukite dideliu vandens kiekiu.

Kaina: 10,20 €           


Greenwalk® priemonė kalkėms valyti „Anti Calc Citro”(7014) Kaina 10,20 Eurgreenwalk anticalkcitro

Greenwalk® Anti Calc Citro valo kalkių apnašas nuo keramikos, porceliano dirbinių, chromuotų paviršių, nerūdijančio plieno ir stiklo.

Greenwalk® Anti Calc Citro – vaisių rūgščių pagrindu pagaminta higieniška valomoji priemonė, veikianti švelniai, bet efektyviai. Puikiai valo rūgštims atsparius paviršius, nepažeisdama jų ypač stipriomis mineralinėmis rūgštimis. Priemonė yra nepakeičiama kranams, arbatinukams bei visiems kitiems virtuviniams įrankiams ir paviršiams valyti kasdien.

Greenwalk® Anti Calc Citro:* Priemonė išdžiūva nepalikdama dėmių.* Maloniai ir gaiviai kvepia.* Rūpestingas požiūris į valomus paviršius ir mus supančią aplinką.* Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, agresyvių rūgščių.* Galimai naudoti namuose, kur įrengta biokanalizacija.* Nebandyta su gyvūnais.Patariame laikytis tokios proporcijos: 50 ml priemonės 10 litrų vandens.

Kaina: 10,20 €           


Greenwalk® skalbiamoji priemonė su muilo riešutų ekstraktu «Purity Silk»(7017) Kaina 14,20 Eur  laikinai neturime

 aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Jigreenwalk silkpagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia vilnonius audinius ir šilką tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC – 60ºC temperatūroje. Priemonės sudėtyje esantys vilnos proteinai saugo natūralų pluoštą ir puikiai minkština audinį. Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos „Purity Silk” ne tik puikiai skalbia audinį, bet ir apsaugo pačią skalbyklę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

–         Galimai skalbti namuose, kur naudojamasi biokanalizacija;

–         Puikiai tinka vaikiškiems drabužėliams skalbti;

–         Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, naftos pagrindu pagamintų produktų, optinių baliklių, dažiklių, gyvulinės kilmės produktų (tinka veganams), sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų;

–          Nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: Naudokite 20-50 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 15 ml priemonės 1,5 litrui vandens. Prieš naudojimą priemonę gerai suplakite!

Kaina: 14,20 €           


Greenwalk® neutrali indų plaunamoji priemonė „Dish Soap Neutral”(7013) Kaina 4,70 Eurgreenwalk indų Specialiai parinkta paviršiaus aktyviųjų medžiagų kompozicija aktyviai, efektyviai ir rūpestingai plauna Jūsų indus, nepalikdama ant jų vandens lašų, dėl to jie kur kas greičiau išdžiūva. Priemonė puikiai veikia plaunant indus rankomis net šaltu vandeniu. Patariama naudoti 0,1 – 0,5 ml indų plaunamosios priemonės litrui vandens. Jos pH balansas yra neutralus – jis lygus 6,5.

Kaina: 4,70 €           


Greenwalk SPA elixir Linden wellness 50 ml (8011)  Kaina 8,90 Eur Sudėtis: natūralūs liepų, greenwalk lindramunėlių, dobilų, juodųjų serbentų, raudonėlių ekstraktai bei arbatmedžio, šalavijų ir citrinų eteriniai aliejai.  Malonus aromatas kartu su vandens procedūromis leis akimirkai atsipalaiduoti ir užsimiršti nuo kasdieninio skubėjimo ir rutinos. Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja. 

Daugiau informacijos apie SPA eliksyrushttps://greenwalklietuva.eu/greenwalk-spa-eliksyrai/

Kaina: 8,90 €           


Greenwalk® Forest’s strength 50ml (8014) Kaina 8,90 Eur Sudėtis: natūralūs šalavijų, mėtų, kraujažolės, ajerų šaknų, levandų, erškėtuogių, jonažolės, čiobrelių,

greenwalk eliksyras levandų beržo pumpurų, petražolių, medetkų, ramunėlių ekstraktai bei šalavijų, levandų, citrinų, eukaliptų ir pušų pumpurų eteriniai aliejai.

Šių ekstraktų kompozicija malšina įtampą, emocinį stresą, gerina nuotaiką ir darbingumą, pasižymi stipriu antibakteriniu poveikiu.

Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja.

Kaina: 8,90 €           


Greenwalk® Eucalyptus freshness 50ml (8010)  Kaina 8,90 Eur Sudėtis: natūralūs eukaliptų ir greenwalk eucalyptuspipirmėčių lapų, citrinų, čiobrelių, pušų pumpurų, kraujažolės, kmynų ekstraktai bei eukaliptų ir citrinų  eteriniai aliejai.

Šių ekstraktų kompozicija malšina įtampą, emocinį stresą, gerina nuotaiką ir darbingumą, pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis.

Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja.

Produkto pagrindą sudaro eukaliptas. Tai nepakeičiama priemonė nuo peršalimo ir gripo. Jis pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir gaivinančiu poveikiu.

Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja.

Kaina: 8,90 €           


Greenwalk® Baltic harmony 50ml (8010)  Kaina 8,90 Eur Sudėtis: natūralūs levandų, liepų, greenwalk baltickalendros, ajero šaknų, raudonėlių, juodųjų serbentų, medetkų, erškėtrožių, mėtų, našlaičių, svarainių, krapų, salierų, petražolių, pušų pumpurų, eukaliptų ekstraktai bei šalavijų, mėtų ir levandų eteriniai aliejai.

Šių ekstraktų kompozicija palankiai veikia odą, suteikia komforto ir atsipalaidavimo jausmą.

Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja.


Greenwalk® Softwood relaxes 50ml (8013) Kaina 8,90 Eur Sudėtis: natūralūs pušų pumpurų ir greenwalk relaxspyglių, kadagio uogų, šalavijų lapų, eukaliptų, pipirmėčių, čiobrelių, pelynų ekstraktai bei pušies ir eglės eteriniai aliejai.

Šių ekstraktų kompozicija mažina įtampą, emocinį stresą, gerina nuotaiką ir darbingumą, pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis.

Naudojant vandens procedūroms, ekstrakto poveikis sustiprėja.

Kaina: 8,90 €           


Greenwalk drėkinamasis lūpų balzamas su SPF (6604)  Kaina 5,20 Eur  Balzamas susieda iš

DeoLupu-228x228unikaliai parinktos natūralių produktų kombinacijos: arbatmedžio aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, kokoso aliejaus, mėtos aliejaus, bičių vaško, vitamino E. Balzamas puikiai maitina, minkština, drėkina lūpas, skatina jų gijimą, saugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (SPF 15 – saulės apsauginis faktoriaus 15) ir nuo šalčio. Naudojimas: tolygiai užtepkite ant lūpų drėkinamojo lūpų balzamo su SPF 15

 

 

 

Blakstienų tušas Kaina 24,50 Eur.  Išskirtinis, natūralus Greenwalk blakstienų tušas pagamintas iš ryžių sėlenų aliejaus, praturtintas natūralus tušas greenwalkalyvuogių aliejumi ir augaliniu glicerinu, kuris maitina, puoselėja, drėkina ir apsaugo blakstienas. Dėka aukščiausios kokybės vaškų, tokių kaip, ryžių sėlenų ir kandelila vaškas, kurie taip pat stiprina ir puoselėja blakstienas, tušas lengvai absorbuojamas ir nesulipdo blakstienų.

 • Augaliniai aliejai turtingi vitaminu E, maitina, apsaugo ir drėkina blakstienas.
 • Natūralūs vaškai ir mineraliniai pigmentai užtikrina ilgalaikiškumo ir atsparumo poveikį, intensyvią blakstienų apsaugą bei jų minkštinimą.
 • Švelni tušo sudėtis nedirgina akių – tinka jautrioms akims ir naudojant kontaktinius lęšius.
 • Sudėtyje yra tik gryni mineraliniai pigmentai be gyvsidabrio ir kitų toksinų.
 • Specialus šepetėlis padeda užtepti tušą ant blakstienų lengvai ir patogiai.
 • Tinka veganams ir vegetarams.

Spalva: juodas

Tūris: 8 ml

Sudėtis: Aqua, Oryza Satvia Bran oil, Olea Europaea Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Copernicia Cerifera Cera, Alcohol Denat, Euphorbia Cerifera Wax, Cyclopentasiloxane, Cuclohexasiloxane, PVP, Stearic Acid, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Oryza Sativa Bran Wax, CL 77499

 


GREENWALK® JODASIS SKALBIMO MUILAS, 500ML 

 

100% natūralus Juodasis muilas yra puiki skalbimo priemonė.

 
greenwalk-juodasis muilas skalbimui
 • Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus.
 • Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai.
 • Gerai išskalbia riebalų dėmes iš audinių (rakšluosčių, staltiesių)

Rekomenduojame skalbiant mašina naudoti: 15-30ml juodojo muilo.

Sudėtis/INCI:Potassic soap with olive oil, Water.

Kaina: 7,90 €          


 

GREENWALK® MAGNETINIS ŽIEDAS, MINKŠTINANTIS VANDENĮ greenwalk-magnetas

Įdėkite magnetinį žiedą į kavos automatą (į vandens talpą), vandens virinimo indus arba geriamojo vandens vėsinimo indus.

Griežtai venkite magnetinio žiedo kontakto su šildymo elementais!

 

Kaina: 17,00 €


GREENWALK® SKALBIAMOJI PRIEMONĖ «PURITY», 500MLgreenwalk-purity-velai-7015-1000x1000

Greenwalk Purity – aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji pagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia visų rūšių liną medvilninius ir sintetitinius audinius tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC – 60ºC temperatūroje. Sudėtyje esantys medvilnės proteinai puikiai minkština audinį. Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos „Purity” ne tik puikiai skalbia audinį, bet ir apsaugo pačią skalbyklę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

–         Galimai skalbti namuose, kur naudojamasi biokanalizacija;

–         Puikiai tinka vaikiškiems drabužėliams skalbti;

–         Sudėtyje nėra fosfatų, SLS, SLES, naftos pagrindu pagamintų produktų, optinių baliklių, dažiklių, gyvulinės kilmės produktų (tinka veganams), sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų;

–         Nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: Naudokite 20-50 ml priemonės skalbiamoje mašinoje. Skalbdami rankomis naudokite 15 ml priemonės 1,5 litrui vandens. Prieš naudojimą priemonę gerai suplakite!

Kaina: 14,20 €


GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS AMBER VELVET 50 ML laikinai neturime

Šiame masažo aliejuje esantys augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai ypač greenwalk Amber-velvet-1000x1000palankiai veikia odą, kraujagysles ir sąnarius, pagerindami jų elastingumą, lankstumą ir kraujotaką. Pušų spygliai pasižymi priešuždegiminiu, tonizuojančiu, sutraukiamuoju ir stangrinamuoju poveikiu. Kaštono vaisiai mažina kraujo krešėjimą, stiprina kapiliarų ir venų sienelės, sumažina patinimą. Erškėtrožių vaisiai yra vitamino E, karotino ir eterinių aliejų šaltinis.

Šaltalankių vaisiai yra praturtinti karotinu ir vertingomis riebalų rūgštimis, pasižymi baktericidiniu, epitelizuojančiu ir analgetiniu poveikiu. Dilgėlių lapai didina ląstelių tonusą, skatina epitelizaciją, praturtina chlorofilu ir mikroelementais. Takažolių sudėtyje esantys silicio junginiai skatina kolageno biosintezę, jungiamojo ir epitelinio audinio atsparumą bei padidina organizmo apsaugą. Jonažolė pasižymi antiseptiniu, sutraukiamuoju ir raminamuoju poveikiu odai. Pelyno sudėtyje esantis azulenas turi antialerginių ir priešuždegiminių savybių.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, VITIS VINIFERA OIL, PINUS SYLVESTRIS
BUD, EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, ROSA CANINA
FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, URTICA DIOICA
LEAF EXTRACT, POLYGONUM AVICULARE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM
EXTRACT, ARTEMISIA ABSINTHIUM HERB EXTRACT , EUCALYPTUS GLOBULUS
LEAF OIL, ABIES SIBIRICA NEEDLE OIL, SALVIA SCLAREA OIL, CITRUS MEDICA
LIMONUM FRUIT OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 5,50 €       


GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS EMERALD VELVET 50ML

 

Šiame masažo aliejuje esantys augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai ypač greenwalk Emerald-velvet-1000x1000palankiai veikia odą, kraujagysles ir sąnarius, pagerindami jų elastingumą, lankstumą ir kraujotaką. Kaštonų vaisiai mažina kraujo krešėjimą, stiprina kapiliarų ir venų sieneles, mažina patinimą. Pipirmėtė pasižymi raminamuoju ir priešgrybeliniu poveikiu odai. Petražolės pašalina tinimą, efektyviai sumažina odos senėjimą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, VITIS VINIFERA OIL, AESCULUS
HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, VIOLA
TRICOLOR EXTRACT, HORDEUM VULGARE EXTRACT, BIDENS TRIPARTITA
FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, CARUM
PETROSELINUM EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, SALVIA
SCLAREA OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CITRUS MEDICA LIMONUM
FRUIT OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL,
CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 5,50 €  


GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS MINT VELVET 50ML

laikinai neturime

Masažo aliejaus komponentai maitina, lygina, tonizuoja ir šildo odą. Aliejus pasižymi anticeliulitiniu greenwalk mint-velvet-1000x1000poveikiu. Jis skatina kraujotaką, praturtina vitaminais, chlorofilu ir mikroelementais. Eteriniai aliejai, esantys aliejuje, padeda atsipalaiduoti ir atkurti organizmo pusiausvyrą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, ROSA CANINA FRUIT
EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA
RECUTITA FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE
ROOT EXTRACT, MYRISTICA FRAGRANS FRUIT EXTRACT, CORIANDRUM SATIVUM FRUIT
EXTRACT, EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD EXTRACT, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK
EXTRACT, CITRUS MEDICA LIMONUM FRUIT OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, PINUS
SYLVESTRIS OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, SALVIA SCLAREA OIL, TOCOPHEROL,
LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 5,50 €           


GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS PURPLE VELVET 50ML

laikinai neturime

Augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai, esantys masažo aliejuje, maitina, lygina greenwalk Purple-velvet-1000x1000ir ramina odą. Šis aliejus pasižymi perteklinio skysčio šalinamuoju ir anticeliulitiniu poveikiu. Jis aprūpina odą vitaminais, pirmiausiai karotinoidais ir vitaminu E, taip pat mikroelementais.

Masažo aliejuje esantys komponentai apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso, taigi šis aliejus pasižymi atjauninančiu poveikiu. Jis taip pat gali būti naudojamas ir veido masažui. Eteriniai aliejai, esantys aliejuje, padeda atsipalaiduoti ir palaikyti organizmo pusiausvyrą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, TRITICUM VULGARE GERM OIL, PRUNUS ARMENIACA
KERNEL OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, BIDENS TRIPARTITA
FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, THYMUS
VULGARIS EXTRACT, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT,
ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, FOENICULUM
VULGARE SEED EXTRACT, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA
OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, MENTHA PIPERITA OIL, CYMBOPOGON NARDUS
HERB OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 5,50 € 


Magnetinis kamuoliukas skalbyklėms ir indaplovėms G7102/1

Magnetinis kamuoliukas NatureGut-unikalus ir daugiafunkcis produktas, skirtas skalbimo mašinai greenwalk natur-gut(dėti į būgną) arba  indų plovimo mašinai (pritvirtinkite jį indaplovės  apatiniame skyriuje).

Naudojant  kamuoliuką NatureGut, skalbiniai po plovimo suminkštėja, kas leidžia taupyti pinigus atsisakant minkštiklių.

Magnetiniu kamuoliuku efektyviai  neutralizuojamas nuosėdų kaupimasis skalbyklių ir indaplovių kaitinimo elementuose (taip prailginamas jų veikimo laikas). NatureGut kamuoliukas mažina vandens „kietumą“  (tokiu būdu išauga skalbimo ir indų plovimo kokybė bei efektyvumas), skalbyklės ir indaplovės veikia geriau. Pilnai pakeičia visus minkštiklius. Nebereikia naudoti papildomų priemonių nuo kalkių. Reikia naudoti mažiau plovimo priemonių.

Kaina: 12,00 €


GREENWALK® PLAUNAMOJI PRIEMONĖ INDAPLOVĖMS «NATURAL SHINE», 500ML

Greenwalk® priemonė „Natural Shine” yra aukščiausios kokybės koncentruota priemonė naudojama indams plauti. Ji skirta rūpestingai plauti indus ir stalo įrankius bet kokio tipo indaplovėse.

Dėl unikalaus komponentų derinio ir aukštos aktyviųjų medžiagų koncentracijos „Natural shine” ne tik puikiai išplauna indus, bet ir apsaugo pačią indaplovę nuo nešvarumų ir kalcio apnašų susidarymo.

– Visiškai švarūs ir spindintys indai;

– Rūpestingas požiūris į supančią aplinką ir indus;

– Efektyviai plauna net ir žemoje temperatūroje;

– Sudėtyje nėra fosfatų, chloro, sintetinių kvapų ir genų inžinerijos produktų.

Naudojimas: 20 – 40 ml priemonės vienam plovimo ciklui.

Kaina: 11,20 €


GREENWALK® INDŲ SKALAVIMO PRIEMONĖ „«DISH RINSING LIQUID”, 500ML

Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms.

Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje.

Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml priemonės 10 litrų vandens. Skalaujant rankomis – maždaug 0,4 ml priemonės 1 litrui vandens.

Kaina: 10,20 €


GREENWALK® VONIOS DRUSKA “ATGAIVA” 

Malonus kvapas kartu su vandens procedūromis padės atsipalaiduoti ir akimirksniu mintimis nutolti nuo supančio pasaulio skubos bei įtampos.

Sudėtyje esančios druskos, augaliniai ekstraktai ir eteriniai aliejai atstato organizmo pusiausvyrą, teigiamai veikia odos būklę, suteikia psichinio ir fizinio komforto būseną, sustiprina vandens procedūrų poveikį.

• Jūros druska + Juodosios jūros druska + Himalajų druska.  Pagrindinis šio derinio privalumas yra tas, kad be natrio chlorido druskos, jame yra daug sveikatai svarbių mikroelementų. Štai kodėl druskos vonios pasižymi efektyviu gydomuoju poveikiu. Visi sudėtyje esantys eterinių aliejų ar vaistinių augalų priedai tik sustiprina šios grupės druskų savybes.

• Vonios druskos naudojamos, siekiant sumažinti nuovargį, padėti atsipalaiduoti ir pagerinti miegą. Šiuo atveju ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas jūros druskos, kuri yra natūrali miego gerinimo priemonė, poveikiui. Be to, jūros druska su natūraliais augalų ekstraktų priedais šį poveikį  dar labiau sustiprina.

• Vonios druskos naudojamos, siekiant pagerinti odos būklę. Į vonią įpilkite tris-keturis šaukštus druskos. Vonios procedūros atliekamos du kartus per savaitę išgydys randus, spuogus ir pagerins bendrą epidermio būklę. Procedūrų poveikis bus efektyvesnis, jei prausimuisi naudosite smulkintą druską kartu su medumi kaip odos šveitiklį.

• Vonios druskos naudojamos raumenų ir kaulų sistemos gydymui, įskaitant: artritą, osteochondrozę, osteoartrozę, reumatą, įvairias odos ligas, neurozes, taip pat nervų sistemos funkcinius sutrikimus.

• Vonios druskos naudojamos psoriazės gydymui. Tuo pačiu metu galite pasiekti ilgalaikę remisiją ir pagreitinti psoriazinių plokštelių gijimą, jei reguliariai naudositės jūros druskos voniomis.

• Vonios druskos naudojamos hipertonijos gydymui. Tačiau tokiu atveju hipertenzija sergantys pacientai turėtų labai atsargiai naudotis druskos voniomis, nes nekontroliuojamos dozės gali sukelti hipertenzijos krizę. Taip pat svarbu įsidėmėti, kad vandens temperatūra neviršytų 37˚С.

• Vonios druskos naudojamos kaip raumenų spazmus malšinanti priemonė. Įprasta vonia su šiltu vandeniu gana gerai atlieka raumenų atpalaidavimo funkciją, tačiau derinyje su jūros druska pasiekiamas puikus rezultatas. Taip yra dėl to, kad mikroelementai prasiskverbia pro odą, o šiltas vanduo paspartina mikroelementų ir raumenų sąveiką.

Jūros druskoje yra subalansuotas mineralų kompleksas, kuris pasižymi viso kūno ir organų sistemų gydomuoju poveikiu, taip pat teigiamai veikia psichologinę savijautą.

Jūros druska turi antialerginį poveikį. Vonios su druskos mišiniu sustiprina odos apsaugines funkcijas, sumažina nuovargį ir pagerina organizmo tonusą.

Druskos vonia gali būti naudojama rankų ir kojų odai minkštinti, taip pat nagams sutvirtinti.

NAUDOJIMAS:

Greenwalk vonios druską įpilkite į šiltą vandenį (33-38 ° C) ir ištirpinkite. Jei norite mažiau koncentruoto tirpalo, imkite 2–5 g druskos vienam litrui vandens ir iki 25 g, pageidaujant stipresnio koncentrato. Mėgaukitės vonia 15-20 min. Likusio ant odos druskos sluoksnio iškart nenuplaukite – leiskite mikroelementams pro odos poras patekti į organizmą.

Dėmesio: Produktas skirtas tik išoriniam naudojimui. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite lengvai pažeidžiamus paviršius. Kosmetikos gaminys.

 

Kaina: 5,90 € 1 kg. (popierinė pakuotė)

Kaina: 7,00 € 600 g. (stiklinė pakuotė)

Laikinai neturime


GREENWALK® VONIOS DRUSKA “HARMONIJA”

Malonus kvapas kartu su vandens procedūromis padės akimirksniu atgauti vidinę pusiausvyrą.

Sudėtyje esančios druskos, augaliniai ekstraktai ir eteriniai aliejai atstato organizmo pusiausvyrą, teigiamai veikia odos būklę, suteikia psichinio ir fizinio komforto būseną, sustiprina vandens procedūrų poveikį. 

Jūros druska + Juodosios jūros druska + Himalajų druska.  Pagrindinis šio derinio privalumas yra tas, kad be natrio chlorido druskos, jame yra daug sveikatai svarbių mikroelementų. Štai kodėl druskos vonios pasižymi efektyviu gydomuoju poveikiu. Visi sudėtyje esantys eterinių aliejų ar vaistinių augalų priedai tik sustiprina šios grupės druskų savybes.

• Vonios druskos naudojamos, siekiant sumažinti nuovargį, padėti atsipalaiduoti ir pagerinti miegą. Šiuo atveju ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas jūros druskos, kuri yra natūrali miego gerinimo priemonė, poveikiui. Be to, jūros druska su natūraliais augalų ekstraktų priedais šį poveikį  dar labiau sustiprina.

• Vonios druskos naudojamos, siekiant pagerinti odos būklę. Į vonią įpilkite tris-keturis šaukštus druskos. Vonios procedūros atliekamos du kartus per savaitę išgydys randus, spuogus ir pagerins bendrą epidermio būklę. Procedūrų poveikis bus efektyvesnis, jei prausimuisi naudosite smulkintą druską kartu su medumi kaip odos šveitiklį.

• Vonios druskos naudojamos raumenų ir kaulų sistemos gydymui, įskaitant: artritą, osteochondrozę, osteoartrozę, reumatą, įvairias odos ligas, neurozes, taip pat nervų sistemos funkcinius sutrikimus.

• Vonios druskos naudojamos psoriazės gydymui. Tuo pačiu metu galite pasiekti ilgalaikę remisiją ir pagreitinti psoriazinių plokštelių gijimą, jei reguliariai naudositės jūros druskos voniomis.

• Vonios druskos naudojamos hipertonijos gydymui. Tačiau tokiu atveju hipertenzija sergantys pacientai turėtų labai atsargiai naudotis druskos voniomis, nes nekontroliuojamos dozės gali sukelti hipertenzijos krizę. Taip pat svarbu įsidėmėti, kad vandens temperatūra neviršytų 37˚С.

• Vonios druskos naudojamos kaip raumenų spazmus malšinanti priemonė. Įprasta vonia su šiltu vandeniu gana gerai atlieka raumenų atpalaidavimo funkciją, tačiau derinyje su jūros druska pasiekiamas puikus rezultatas. Taip yra dėl to, kad mikroelementai prasiskverbia pro odą, o šiltas vanduo paspartina mikroelementų ir raumenų sąveiką.

Jūros druskoje yra subalansuotas mineralų kompleksas, kuris pasižymi viso kūno ir organų sistemų gydomuoju poveikiu, taip pat teigiamai veikia psichologinę savijautą.

Jūros druska turi antialerginį poveikį. Vonios su druskos mišiniu sustiprina odos apsaugines funkcijas, sumažina nuovargį ir pagerina organizmo tonusą.

Druskos vonia gali būti naudojama rankų ir kojų odai minkštinti, taip pat nagams sutvirtinti.

 

NAUDOJIMAS:

Greenwalk vonios druską įpilkite į šiltą vandenį (33-38 ° C) ir ištirpinkite. Jei norite mažiau koncentruoto tirpalo, imkite 2–5 g druskos vienam litrui vandens ir iki 25 g, pageidaujant stipresnio koncentrato. Mėgaukitės vonia 15-20 min. Likusio ant odos druskos sluoksnio iškart nenuplaukite – leiskite mikroelementams pro odos poras patekti į organizmą.

Dėmesio: Produktas skirtas tik išoriniam naudojimui. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite lengvai pažeidžiamus paviršius. Kosmetikos gaminys.

 

Sudėtis: jūros druska, Himalajų druska, Juodosios jūros druska, natūralūs levandų, liepžiedžių, ajero šaknų, kalendros, raudonėlių, juodųjų serbentų, medetkų, erškėtuogių, mėtų, trispalvės našlaitės, svarainių, krapų, salierų, petražolių, pušų pumpurų ir eukalipto ekstraktai, šalavijų, pipirmėčių  ir levandų eteriniai aliejai.

Kaina: 5,90 € 1 kg. (popierinė pakuotė)

Laikinai neturime

Kaina: 7,00 € 600 g. (stiklinė pakuotė)

Laikinai neturime


GREENWALK® VIRTUVĖS RINKINYS G21

 Į komplektą įeina:

(8001) Greenwalk valomoji pasta „UniCal” virtuvei, 400g  Kaina 6,00

(7013) Greenwalk® neutrali indų plaunamoji priemonė „Dish Soap Neutral” 500 ml Kaina 4,70 Eur

(2010) Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm  Kaina 10,20 Eur                                                                                                                                                     

(2009) Greenwalk audinys virtuvės paviršiams Kaina 7,70 Eur

Kaina: 28,60 € Akcija 24,31 Eur (laikinai neturime)