Akcijos

 

Užsakyti prekes galima el.paštu greenwalklietuva@gmail.com arba telefonu  +370 612 17932. Perkant už 30 Eur ir daugiau siuntimas nemokamas!

 

 

2024-05-01  2024-05-31

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur

Audinys stiklui valyti – glotnios struktūros audinys, skirtas langams, veidrodžiams, šviesos šaltiniams ir kitiems stikliniams paviršiams valyti.

Vandeniu nupurkštą stiklinį paviršių nupoliruokite sausu audiniu.

Itin nešvarų stiklinį paviršių rekomenduojame pirmiausia nuvalyti drėgnu Greenwalk® audiniu „Lux”, o paskui jį nupoliruoti  audiniu stiklui valyti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 9,20 € Akcija 4,60 Eur*

  *Perkant lyginį skaičių      

       


Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 € Akcija 4,00 Eur*

  *Perkant lyginį skaičių      

    


Greenwalk valymo audinys “Green” 35×35 cm (2005) Kaina 8,00 Eur Patogus, minkštas ir green greenwalk universalus audinys skirtas įvairiems paviršiams valyti. Audinį galima naudoti sausą, pavyzdžiui, dulkėms valyti ir skysčiams nuo paviršių surinkti (puikiai sugeria drėgmę), arba sudrėkintą, kai vos keliais brūkštelėjimais nuvalysite nešvarumus nuo bet kokių paviršių. Graži žalia audinio spalva paverčia namų ruošą dar malonesne, o puikios valomosios savybės daro jį nepakeičiamu bet kuriuose namuose.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,00 € Akcija 4,00 Eur*

  *Perkant lyginį skaičių      


 

Spiralinis šveistukas (7002) Kaina 6,00 Eur.

Pritaikytas itin stipriai ir giliai trinti. Jis nušveičia greenwalk sveistukaipridegusias dėmes ir apnašas nuo keptuvių ir puodų.

Šveisdami pridegusias dėmes nuo keptuvių, puodų ir kitų įvairių paviršių naudokite spiralinį šveistuką sudrėkintą.

 

 

Kaina: 6,00 € Akcija 3,00 Eur*

  *Perkant lyginį skaičių      


Gobtuvas Greenwalk plaukams džiovinti (6002) Kaina 15,60 Eur. Tamsiai pilka spalva. Gobtuvas per kelias minutesgreenwalk gobtuvas sugeria drėgmę, taigi suteikia ypatingą komfortą ilgesnių plaukų moterims ir mergaitėms skubančioms į mokyklą ar į darbus. Tai puikiausia priemonė, sutrumpinanti plaukų džiovinimą ir neardanti jų struktūros. Per kelias minutes sugeria iki 70 proc. drėgmės! Gobtuvas efektyviai saugo Jūsų plaukus nuo perkaitimo pirtyje ar saunoje. Be to, labai patogus naudoti: gobtuvas yra su gumyte ir sagute, taigi tiesiog susukite šlapius plaukus taip, kaip dedate rankšluostį ant plaukų, o antrą persukimą užsekite sagute.

Kaina: 15,90 € Akcija 12,00 Eur


GREENWALK® VONIOS RANKŠLUOSTIS, DIDELIS (G6021) Dydis: 70 x 150 cm. Kaina 35,70 Eur.

Rankšluostis yra labai lengvas ir minkštas. Jis palaiko kūno šilumą, puikiai sugeria drėgmę, tausoja odą ir greitai džiūva.

Dėl idealių rankšluosčio savybių  po maudynių suvyniotas į jį kūdikis ne tik nesušals, bet ir jausis jaukiai, minkštai ir patogiai. Rankšluosčiu nebūtina trinti, pakanka tik nusausinti odą ir jis išdžiūva.

Vonios rankšluostis labai gerai sugeria didelius drėgmės kiekius – 10 kartų daugiau, nei pats sveria, todėl itin tinka plaukams džiovinti, rankoms ir kūnui šluostytis.

Kaina: 35,70 € Akcija 25,00 Eur

 


Greenwalk pirštinė paviršiams valyti, dydis L (5002) Kaina: 11,30 Eur Pirštinė paviršiamsgreenwalk-pirštinė valyti pagaminta iš itin tankios mikropluošto medžiagos. Tai puiki priemonė bet kokio tipo paviršiams baldams, knygoms, gėlėms, buitinei technikai, žaliuzėms, automobilio salonui ir t.t.-valyti. Dėl elektrostatinio krūvio pirštinė valo surinkdama bei sulaikydama labai daug dulkių, todėl jos nebekyla į orą. Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite pirštinę sausą. Prieš valydami dulkes nuo elektros prietaisų juos išjunkite. Taip išsaugosite ypatingas pirštinės valomąsias savybes. Iš televizoriaus tarpelių, klaviatūros ar automobilio panelėje esančių grotelių bei angų ištraukiamos dulkės. Be to, valant paliekamas statinis krūvis ant paviršiaus ir dulkės mažiau kaupiasi.   

Kaina: 11,30 € Akcija 8,00 Eur


Greenwalk dvipusis audinys virtuvei – voniai 28×35 cm (2019) Kaina: 8,50 Eur dvipusio audinio virtuveivonia-virtuvė greenwalk vienos iš pusių struktūra yra labai šiurkšti ir skirta vaisiams ir daržovėms valyti. Kita, švelnioji jo pusė, skirta šluostyti ir „poliruoti“ vaisius. Švelnioji pusė taip pat tinka poliruoti virtuvės paviršius. Dvipusis audinys itin praverčia valant, pavyzdžiui, šviežias bulves ir morkas: procesas užtrunka kur kas mažiau, o rankos išlieka švarios. Šluostant ir poliruojant dvipusį audinį virtuvei reikia naudoti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Valant vaisius ir daržoves jį reikia sušlapinti. Dvipusio audinio voniai viena pusė yra labai šiurkščios struktūros ir skirta kriauklėms, vonioms, plytelėms, dušo kabinoms ir kitiems panašiems paviršiams šveisti. Kita – glotnioji jo pusė skirta tiems patiems paviršiams šluostyti ir poliruoti; ji suteikia ryškų spindesį metaliniams daiktams ir paviršiams, pavyzdžiui maišytuvams, dušo galvutėms. Šluostant ir poliruojant, dvipusį audinį voniai reikia naudoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą. Šveičiant įvarius paviršius jį reikėtų sušlapinti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 8,50 € Akcija 6,50 Eur


 

GREENWALK® GAMINIŲ RINKINYS DOVANŲ DĖŽUTĖJE

 

Į rinkinį įeina 8 Greenwalk produktai:

Audinys stiklui valyti
Universalus audinys „Lux”
Poliravimo ir valymo audinys
Audinys virtuvės paviršiams valyti
Audinys indams plauti
Šveitimo audinys vonios kambariui
Universalus rankšluostis „Avietė”
Spiralinis šveistukas virtuvei 1vnt.

Kaina: 69,40 € Akcija 52,00 Eur


Rinkinys: stiklų šluostė+universali šluostė Lux G10

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur,  Šluostė stiklams, langams, langų greenwalkveidrodžiams, vitrinoms, krištolo, stiklo taurėms, indams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi ir švelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams paviršiams valyti. Labai lengva ir paprasta naudoti – naudoti sausą iškart nuvalius paviršius su drėgna „Lux” mikropluošto šluoste arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu.  Išplautą taurę šluostyti su sausa stiklo šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai. Nuostabus efektas – blizgantys langai ir veidrodžiai, vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

 

Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 EurDėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

 

 

Kaina: 17,20 € Akcija 8,60 Eur

 


 

Vidutinio dydžio šluotos rinkinys G65 Kaina 80,00 € 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie grindų,nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. greenwalk šluotaTaip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami nuo šluosčių nuvalyti susikaupusius nešvarumus ir dulkes.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

Rinkinį sudaro:

Šluostė grindims valyti sausai,  45cm /0202/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“,  45 cm /0214/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Universalus šluostės pagrindas, 40 cm /0405/

Kategorija: greenwalk šluota

Kaina: 80,00 € Akcija 65,00 € + dovana (stiklų šluostė + Lux šluostė)


 

Greenwalk® rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų „Roll-On Deo”, 90ml Dezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri.  Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio.  Dezodorantas greitai įsigeria, netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių, nelimpa. Greenwalk® dezodoranto iš gamtinių kristalų sudėtinės medžiagos neleidžia daugintis nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms. Į sudėtį įeinantis ramunės ekstraktas padeda mikro įbrėžimams gydyti. Dezodorantą itin paprasta naudoti – tiesiog patepkite juo odą, ir viskas!

Greenwalk siūlo du Roll-On Deo aromatus:

TROPICAL
LAVANDER

 

Kaina: 12,90 € Akcija 7,00 Eur

 


Marius Fabre Bio šampūnas dažnam naudojimui OLIVIA 230 ml Kaina 15,50 EurMarius Fabre šampūnas (9100) Kasdieninio naudojimo šampūnas Olivia ne tik švelniai trenka plaukus, bet ir saugo Jūsų galvos odą, gerai ją drėkina ir maitina. Šampūnas gausus švelnių natūralios kilmės bio komponentų. Jų dėka galvos oda tampa sveikesnė, o plaukai – švelnūs ir elastingi. Šampūnas saugo plaukus, suteikia jiems natūralią apimtį ir sveiką blizgesį bei pasižymi natūralaus kondicionieriaus efektu.

Šampūno sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Šampūnas yra koncentruotas, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera plaukų ir galvos odos būkle bei nepakartojamu aromatu.

Kaina: 15,50 €

Akcija 13,17 Eur

 


Marius Fabre Bio šampūnas nuo pleiskanų OLIVIA 230 ml Kaina 15,50 Eur (9101) Šampūnas Marius Fabre šampūnas nuo pleiskanųnuo pleiskanų Olivia yra pagamintas kadagių aliejaus pagrindu, puikiai stiprina plaukus, maitina ir drėkina galvos odą. Šampūnas pasižymi raminančiu poveikiu, subalansuoja galvos odą ir neleidžia atsirasti naujoms pleiskanoms. Naudojant šampūną atsistato pažeista galvos oda, plaukai tampa elastingi ir blizgantys.

Šampūno sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Šampūnas yra koncentruotas, todėl jo užteks ilgam Jūsų plaukų ir galvos odos būklės gerinimui, o Jūs ilgai mėgausitės ypatingu aromatu, kurį suteikia kadagių ir pušų kvapas.

Kaina: 15,50 €

Akcija 13,17 Eur

 


Marius Fabre Bio dušo želė OLIVIA 230 ml Kaina 14,50 Eur (9102)Olivia raminamosios dušo Marius Fabre dušo želėželės sudėtyje yra natūralus apelsinų žiedų vanduo, kuris ypatingai tinka odos priežiūrai. Želė puikiai prausia, maitina, drėkina ir ramina odą. Nuprausta šia žele Jūsų oda tampa švelni ir minkšta. Natūralūs komponentai atkuria odos drėgmę ir normalizuoja jos būklę. Kiekvieną rytą dušo želė pažadins Jūsų nuvargusią odą, o lengvas citrusinių eterinių aliejų aromatas maloniai nuteiks naujai dienai.

Dušo želės sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Dušo želė yra koncentruota, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera odos būkle bei nepakartojamu aromatu.

Kaina: 14,50 €

Akcija 12,32 Eur


Marius Fabre Bio kūno pienelis OLIVIA 230 ml 17,70 Eur (9106) Olivia drėkinamasis kūno marius fabre pienelis pienelis yra pagamintas iš natūralių medžiagų ir skirtas naudoti kasdien. Sudėtyje esantis taukmedžio sviestas ne tik puikiai drėkina, minkština, gydo ir apsaugo odą, bet ir veikia kaip natūralus ultravioletinių spindulių filtras. Naudojant Olivia drėkinamąjį kūno pienelį jūsų oda bus švelni ir sveika tiek vasarą, tiek žiemą. Pienelį galima naudoti kaip makiažo valiklį ar kaip raminamąjį pienelį po deginimosi.

Kūno pienelio sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Kūno pienelis yra koncentruotas, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera odos būkle bei nepakartojamu aromatu, kurį suteikia levandų, pelargonijų, mandarinų ir citrinų eteriniai aliejai.

Kaina: 17,70 €

Akcija 15,04 Eur


Marius Fabre Aleppo muilas 210 g (M9112)

Šis muilas yra tikras tradicinis Alepp Soap, gaminamas unikaliu būdu tik Sirijoje jau tūkstančiusalepo greenwalk2metų. Iš kartos į kartą yra perduodamos gamybos paslaptys: muilas verdamas katiluose, brandinamas saulėje maždaug 9 mėnesius, pjaustomas ir žymimas specialiais antspaudais rankiniu būdu. Toks gamybos būdas garantuoja 100% muilo natūralumą ir ekologiškumą. Aleppo mieste šį muilą vadina „žaliuoju auksu”. Muilas, pagamintas iš lauramedžio vaisių ekstrakto, alyvuogių aliejaus, sodos, išgautos iš jūros druskos, ir augalinių ekstraktų, yra išskirtinė minkštinamoji priemonė odai. Skalsų ir švelnų muilą galima naudoti kasdieninei veido, kūno bei plaukų priežiūrai. Muilas puikiai tinka kūdikiams, nes pasižymi gydomosiomis ir antiseptinėmis savybėmis. Aleppo muilas naudojamas esant dermatitui ar lytinio brendimo sukeltam bėrimui, aknei, psoriazei, egzemai. Jį galima naudoti kaip skutimosi putas, veido kaukę ar vietoj šampūno plaukams trinkti.

 

Kaina: 8,20 €

Akcija 6,97 Eur

     


                                             

Marius Fabre drėkinamasis Bio kremas su Taukmedžio sviestu OLIVIA 100 ml (M9107) 27,10 Eur

Olivia drėkinamasis kremas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus ir taukmedžio sviesto beigreenwalk kremaspapildytas kitais natūraliais komponentais. Kremas atstato pirmines odos funkcijas, drėkina, maitina ir normalizuoja bet kurio tipo odos būklę, apsaugo nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Kremas gerai susigeria, nelieka riebumo pojūčio. Galima naudoti kaip dieninį arba kaip naktinį kremą. Kremas tinka ir kūdikių, ir paauglių, ir brandžios odos priežiūrai.

Drėkinamojo kremo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Drėkinamasis kremas yra koncentruotas, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera odos būkle bei nepakartojamu aromatu.

Sudėtyje yra taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, alyvuogių vaškas, skvalenas, candelilla vaškas, karčiųjų apelsinų eterinis aliejus (Petitgrain), bazilikų eterinis aliejus.

Produktas turi 98,7% augalinų sudėtinių dalių, 15% iš jų yra užauginta ekologiniuose ūkiuose.

Kaina: 27,10 €

Akcija 23,03 Eur


Marius Fabre Bio Taukmedžio sviestas 100 g 24,00 Eur

Tai stebuklinga apsauginė priemonė odai. Taukmedžio sviestas saugo odą nuo blogo oro ir suteikia MF greenwalk taukmedisnatūralią apsaugą nuo nepageidaujamo ultravioletinių saulės spindulių poveikio. Į taukmedžio sviestą įeinantis vitaminas A gydo dermatitą, odos įtrūkimus ir šerpetojimą bei dezinfekuoja ją. Taukmedžio sviestas stimuliuoja kolageno gamybą, gerina odos tekstūrą ir spalvą, ją dezinfekuoja, drėkina ir maitina.  Sviestą galima naudoti sausų plaukų priežiūrai, jis padeda išvengti plaukų lūžinėjimo.

Naudojimo instrukcija:

Naudokite ant švarios veido ir kūno odos pagal poreikį.

           

Kaina: 24,00 €

Akcija 20,40 Eur


Marius Fabre Marselio muilo kubas su palmių aliejumi WHITE 400 g 6,80 Eur

Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Baltojogreenwalk Marius Fabre marselio muilas muilo kubas pagamintas iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios priežasties muilu galima skalbti itin delikačios priežiūros reikalaujančius audinius – šilką ar nėrinius. Dėl tradicinės muilo kubo formos jį patogu laikyti skalbiant, juo lengva išplauti sunkiai prieinamas vietas – apykakles, rankogalius ir t.t. Puri puta vienodai gerai plauna audinius tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje.

Muilo sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, jis yra biologiškai skaidus natūralus koncentratas, į kurio sudėtį įeina net 72% augalinių riebalų.

Naudojimo instrukcija:

Naudokite plaudami rūbus ir tvarkydami namus.

Sudėtis/INCI:

Sodium palmate, Sodium palm kernelate, Aqua, Sodium chloride.

Kaina: 6,80 €

Akcija 5,78 Eur


MARIUS FABRE ALEPPO MUILAS SU LAURAMEDŽIO VAISIŲ EKSTRAKTU 30%, 170 G 10,90 Eur

Šis muilas yra tikras tradicinis Alepp Soap, gaminamas unikaliu būdu tik Sirijoje jau tūkstančius metų. Iš kartos į kartą yra perduodamos gamybos paslaptys: muilas verdamas katiluose, brandinamas saulėje maždaug 9 mėnesius, pjaustomas ir žymimas specialiais antspaudais rankiniu būdu. Toks gamybos būdas garantuoja 100% muilo natūralumą ir ekologiškumą. Aleppo mieste šį muilą vadina „žaliuoju auksu”. Muilas, pagamintas iš lauramedžio vaisių ekstrakto (30%), alyvuogių aliejaus, sodos, išgautos iš jūros druskos, ir augalinių ekstraktų, yra išskirtinė minkštinamoji priemonė odai. Skalsų ir švelnų muilą galima naudoti kasdieninei veido, kūno bei plaukų priežiūrai. Muilas puikiai tinka kūdikiams, nes pasižymi gydomosiomis ir antiseptinėmis savybėmis. Aleppo muilas naudojamas esant dermatitui ar lytinio brendimo sukeltam bėrimui, aknei, psoriazei, egzemai. Jį galima naudoti kaip skutimosi putas, veido kaukę ar vietoj šampūno plaukams trinkti.

Naudojimo instrukcija:

Sudrėkinkite veidą, kūną arba plaukus vandeniu ir ištrinkite muilu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.

Sudėtis/INCI:

Sodium olivate, sodium laurelate, Aqua, glycerin, sodium chloride, sodium hydroxide.

Kaina: 10,90 €

Akcija 9,26 Eur


Marius Fabre juodasis muilas veidui ir kūnui, 250g 24,00 Eur

Juodasis muilas yra 100% natūralus produktas, kuris pagamintas laikantis tradicinių Marselio muilo gamybos metodų.

Šis juodasis muilas – natūrali odos minkštinamoji priemonė, kuri naudojama kartu su šveičiamąja arba masažine pirštine, padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, taip pat suteikia odai glotnumo ir padeda geriau prisotinti odą vertingomis sausų aliejų, losjonų ar veido kaukių medžiagomis.

Juodasis muilas gali padėti ilgiau išlaikyti kūno įdegį, taip pat jį rekomenduojama naudoti po depiliacijos. Vyrams jis gali būti puikus pagalbininkas siekiant užtikrinti veiksmingą ir kartu švelnų skutimąsi.

Sudėtyje esantis alyvuogių aliejus suteikia muilui žalsvą spalvą. Juodojo muilo sudėtyje nėra sintetinių konservantų, dažiklių, kvapiųjų medžiagų, emulsiklių, parabenų, silikonų, naftos ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

Šis juodasis muilas yra koncentruotas, todėl jis ilgą laiką džiugins jus kaip nuostabi odos puoselėjimo priemonė.

Naudojimas:

Pasilepinę karštos vonios ar dušo procedūromis, rankomis įtrinkite juodąjį muilą į veido ir kūno odą,  ir pamasažuokite apie minutę, po to gerai nuskalaukite. Patarimas:  geriausias kūno šveitimo rezultatas bus užtikrinamas, įtrinant juodąjį muilą į kūno odą su „Kese“ šveitimo pirštine.

Patekus į akis muilo, gerai praskalaukite jas švariu vandeniu. Neprarykite.

INCI:

Potassium olivate, Aqua, Potassium Palmate, Potassium cocoate, Olea Europaea Husk oil, Potassium carbonate, Glycerin.

Kaina: 24,00 €

Akcija 20,40 Eur


Marius Fabre muilas «Levanda» su alyvuogių aliejumi ir taukmedžio sviestu 150 g

Galima rinktis aromatus:
VERBENA
BE AROMATO
SANTALAS
APELSINAS IR CINAMONAS
FIGOS
LEVANDA
NAŠLAITĖ
SAUSMEDIS

Muilas yra pagamintas natūralių aliejų pagrindu ir pasižymi išraiškingu levandos aromatu. Jo greenwalk marius fabre levandos muilasgamyba vyksta laikantis tradicinių Marius Fabre muilo gamybos metodų. Pagrindinis muilo komponentas – alyvuogių aliejus – suteikia jam švelnią žalsvą spalvą. Alyvuogių aliejus yra labai vertingas, jis greitai įsigeria į odą ir yra gausus vitamino E (natūralaus antioksidanto), neutralizuojančio laisvuosius radikalus ir taip padedančio apsaugoti ląstelių membranas. Muilas yra praturtintas taukmedžio sviestu, kuris stimuliuoja kolageno sintezę, atkuria odos tonusą, gerina jos spalvą bei tekstūrą, puikiai drėkina, maitina ir gydo odą. Muilą rekomenduojama naudoti kasdieninei veido priežiūrai, rankoms ir kūnui prausti.

Muilo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Muilas ilgą laiką džiugins Jus ypatingai gera odos būkle ir nuostabiu aromatu, kurį suteikia natūralūs eteriniai aliejai.

Sudėtyje yra:

 • 100% augaliniai aliejai,
 • taukmedžio sviestas,
 • natūralių eterinių aliejų aromatai.

Naudojimo instrukcija:

Išmuiluokite drėgną odą, pamasažuokite ir nuplaukite vandeniu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.

Sudėtis/INCI:

Sodium palmate, Sodium olivate, Sodium palmkernelate, Aqua, Parfum,   Butyrospermum parkii, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Palmkernel acid, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.

Kaina: 5,00 €

Akcija 4,25 Eur


MARIUS FABRE MUILAS IŠ TAUKMEDŽIO SVIESTO «GRANATAS» 150 G

Galima rinktis aromatus:
GRANATAS
KARTUSIS MIGDOLAS
MEDAUS
ERŠKĖTIS

Muilas iš Taukmedžio sviesto yra pagamintas natūralių aliejų pagrindu ir pasižymi švelniu migdolų aromatu. Jo gamyba vyksta laikantis tradicinių Marius Fabre muilo gamybos metodų. Muilas yra praturtintas vertingu taukmedžio sviestu, kuris stimuliuoja kolageno sintezę, atkuria odos tonusą, gerina jos spalvą bei tekstūrą, puikiai drėkina, maitina ir gydo odą. Vitaminas Е – vienas iš svarbiausių antioksidantų, neutralizuojančių laisvuosius radikalus, padeda apsaugoti ląstelių membranas, gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir gijimą. Muilą rekomenduojama naudoti kasdieninei veido priežiūrai, rankoms ir kūnui prausti.Muilo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.Muilas ilgą laiką džiugins Jus ypatingai gera odos būkle ir nuostabiu aromatu, kurį suteikia natūralūs eteriniai aliejai.Sudėtyje yra:

 • 100% augaliniai aliejai,
 • taukmedžio sviestas,
 • natūralių eterinių aliejų aromatai.

Naudojimo instrukcija:Išmuiluokite drėgną odą, pamasažuokite ir nuplaukite vandeniu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.
Sudėtis/INCI:Sodium olivate, Sodium cocoate, Sodium sunflowerseedate, Aqua, Glycerin, Fragrance/Parfum, Butyrospermum parkii butter, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Tetrasodium Glutamate diacetate, Limonene.

Kaina: 5,00 €

Akcija 4,25 Eur


Marius Fabre muilas – šveitiklis su abrikosų kauliukais 1L 21,70 Eur

Muilas-šveitiklis su trintais abrikosų kauliukais kruopščiai ir švelniai šveičia bei valo veido, rankų ir greenwalk abrikoso šveitiklis Marius fabrekūno odą po darbo sode, garaže ar kitų įvairaus pobūdžio remonto darbų. Pagrindinė muilo žaliava – alyvuogių aliejus, suteikiantis muilui švelniai žalsvą atspalvį. Muilas-šveitiklis gaminamas tik augalinių aliejų pagrindu, skirtingai nuo kitų muilų-šveitiklių ir pastų, kurių sudėtyje paprastai yra naftos produktų, tirpiklių ir kt. cheminių medžiagų. Muilas – šveitiklis yra koncentruotas, todėl jis ilgą laiką tarnaus kaip puiki veido, rankų ir kūno odos priežiūros priemonė. Šis muilas-šveitiklis idealiai paruošia odą prieš SPA procedūras ir pagerina visų vėlesnių procedūrų poveikį.

 

Kaina: 21,70 €

Akcija 18,44 Eur


Marius Fabre Šveitimo pirštinė 14,90 Eurmarius fabre pirštinė greenwalk

Nailoninė šveitimo pirštinė. Padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, suteikia  odai glotnumo, padidina sauso aliejaus, maitinamojo kremo ar veido kaukės absorbavimą.

 

 

Kaina: 14,90 €

Akcija 12,66 Eur

 


Marius Fabre muilo dribsniai , 750 g 15,90 Eur

Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Muilo dribsniai pagaminti  iš saulėgrąžų aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios priežasties muilu galima skalbti itin delikačios priežiūros reikalaujančius audinius – šilką ar nėrinius. Dėl muilo dribsniai formos jį patogu laikyti skalbiant. Puri puta vienodai gerai plauna audinius tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje.

Muilo sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, jis yra biologiškai skaidus natūralus koncentratas, į kurio sudėtį įeina net 72% augalinių riebalų.

Naudojimas:

Skalbimas rankomis:

Ištirpinkite saują muilo 2 l karšto vandens. Išskalbkite drabužius ir po to kruopščiai juos išskalaukite (vilnoniams audiniams naudokite drungną vandenį).

Skalbimas skalbimo mašinoje su paruoštu skystu skalbikliu:

 • Ištirpinkite 2 saujas muilo 1-name litre labai karšto vandens sandariame inde ir gerai suplakite.
 • Supilkite apie 1 puodelį gauto tirpalo į skalbimo mašinos skyrių, skirtą skystiems skalbikliams.
 • Skysto muilo nebūtina paruošti prieš kiekvieną skalbimą. Jį galima pasiruošti iš anksto ir prieš kiekvieną skalbimą kruopščiai suplakti indo turinį.

Sudėtis/INCI: Sodium Sunflowerseedate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerine, Sodium chloride, Sodium hydroxide.

Kaina: 15,90 €

Akcija 13,51 Eur


 Marius Fabre Bio lūpų balzamas su Taukmedžio sviestu OLIVIA 7 ml (M9108) 9,00 Eur

Lūpų balzamas Olivia su taukmedžio sviestu pasižymi drėkinamosiomis ir gydomosiomis savybėmis.greenwalk lūpoms Balzamas, pagamintas iš aukščiausios rūšies medžiagų, suteiks skubią pagalbą sausoms ir suskilinėjusioms lūpoms. Eteriniai aliejai stiprina imunitetą ir veikia kaip antioksidantai. Į balzamo sudėtį įeinantis skvalenas atnaujina odos skvaleno atsargas, palaiko jos elastingumą ir jauną išvaizdą.

Lūpų balzamo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Galima naudoti ir kaip natūralų lūpų blizgesį.

Sudėtyje yra taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, alyvuogių vaškas, skvalenas, candelilla vaškas, bičių vaškas, greipgruktų ir citrinų eteriniai aliejai.

Produktas turi 100% augalinų sudėtinių dalių, 52,9% iš jų yra užauginta ekologiniuose ūkiuose.

 

Kaina: 9,00 €

Akcija 7,65 Eur


Marius Fabre atstatantis rankų kremas 75ml (M9122) 17,40 Eur

Intensyviai jauninantis rankų kremas su taukmedžiosviestu. Prisotina, drėkina, ramina ir apsaugoM9122_rankų kremas greenwalk rankų odą. Ypač rekomenduojama naudoti prieš ir po įvairių darbų, kurie dirgina rankų odą, pavyzdžiui,ilgalaikis vandens poveikis (indų plovimas), buitinės ar profesionalios chemijos, mašinų alyvos, guminių ar kitos žaliavos darbinių pirštinių naudojimas, sodininkystės ar remonto darbai ir kt.

Kremas praturtintas medetkų ekstraktu, kuris pasižymi antiseptinėmis, gydomosiomis ir raminamosiomis savybėmis. Kamparo aliejus mažina odos niežulį ir mėlynes, taip pat gydo ir atstato suskeldėjusią  odą. Kremas normalizuoja natūralias odos funkcijas ir tinkamas kasdieniam naudojimui.

 

 

Kaina: 17,40 €

Akcija 14,79 Eur


GREENWALK® SKALBIAMOJI PRIEMONĖ «COLOR», 1 KG

Skalbiamąją priemonę „Washing Powder“ galima naudoti nuo 40 ºC iki 95 ºC temperatūroje.

Ji tinka visų tipų medžiagoms, tarp jų – subtilioms, taip pat spalvotiems drabužiams, galima skalbti skalbiamoje mašinoje ar rankomis. Ji puikiai tinka ir vaikų drabužiams skalbti.

Jeigu Jūsų skalbiniai labai purvini ir turi dėmių, patariame tam tikrą laiką prieš skalbiant palaikyti juos šiltame vandenyje su skalbiamąja priemone „Washing Powder“.

Priemonės sudėtyje nėra optinių baliklių, baliklių ar fosfatų. Skalbinius, išskalbtus šia priemone, lengva išskalauti. Priemonės užtenka 33 kartams skalbti.

Normalaus „kietumo“ vandenyje vienam skalbimui naudokite 30 ml priemonės. 

Kaina: 9,80 Eur


 

GREENWALK® SKALBIMO MILTELIAI SU SODA «EXTRA», 1KG

Tai ekonomiški skalbimo milteliai be fosfatų ir NTA (nitrilotriacto rūgšties), su itin didelės koncentracijos plovimo priedais. Milteliai skirti efektyviam baltų drabužių skalbimui skalbimo mašinoje. Puikiai pašalina nešvarumus ir visų rūšių dėmes, tausoja audinius. Dauguma dėmių išplauna ir žemoje temperatūroje (30° C), ypač veiksmingi, esant 60°C ir 90°C temperatūrai. Labai nešvarių drabužių skalbimui rekomenduotina nustatyti išankstinį skalbimą arba kurį laiką palaikyti juos vandenyje, įpylus nedidelį kiekį Greenwalk EXTRA miltelių. Soda, esanti miltelių sudėtyje, padeda geriau pašalinti dėmes ir suminkština vandenį.

1000 g miltelių pakanka mažiausiai 37 kartams skalbti. Naudojant tinkamą miltelių dozę, sutaupoma pinigų ir sumažinimas neigiamas poveikis  aplinkai. 

Dėmesio! Neperdozuokite miltelių! Priešingu atveju Jūs veltui iššvaistysite pinigus, nepasiekdami geresnio rezultato.  

Washing Powder Extra skalbimo miltelių sudėtyje nėra:

▪ Sintetinių dažiklių ir kvapiklių;

▪ Fosfatų, NTA, kurie kenkia aplinkai, sukeldami dumblių augimą;

▪ Glikolio eterių – kancerogenas bei ėsdinantis tirpiklis;

▪ Natrio perborato – kaip deguonies baliklio, kuris į aplinką gali išskirti borą; dideli jo kiekiai gali būti toksiški kai kuriems augalams;

▪ Chloro baliklių, nes jie gadina audinius, daro įtaką atsparių bakterijų susiformavimui, išskiria toksiškas dujas;

▪ Formaldehidų – kancerogeninių junginių, kurie yra plačiai naudojami įprastose valymo priemonėse kaip antibakteriniai preparatai ir konservantai.

 

Kaina: 13,20 Eur

 


 

GREENWALK® SKALBIAMOJI PRIEMONĖ „REGULAR”, 1 KG

Skalbiamąją priemonę „Washing Powder Regular“ galima naudoti nuo 40 ºC iki 95 ºC temperatūroje.

Ji tinka visų tipų medžiagoms, tarp jų – subtilioms, taip pat spalvotiems drabužiams, galima skalbti skalbiamoje mašinoje ar rankomis. Ji puikiai tinka ir vaikų drabužiams skalbti.

Jeigu Jūsų skalbiniai labai purvini ir turi dėmių, patariame tam tikrą laiką prieš skalbiant palaikyti juos šiltame vandenyje su skalbiamąja priemone „Washing Powder Regular“.

Priemonės sudėtyje nėra optinių baliklių, baliklių ar fosfatų. Skalbinius, išskalbtus šia priemone, lengva išskalauti. Priemonės užtenka 28 kartams skalbti.

Normalaus „kietumo“ vandenyje vienam skalbimui naudokite 35 ml priemonės. 

Kaina: 11,90 € 


ARGANO ALIEJUS, 30 ML

Argano aliejuje yra 80% nepakeičiamų nesočiųjų riebalų rūgščių, ypač omega-9 ir omega-6, kurios yra būtinos augimui, sveiko žmogaus vystymuisi ir smegenų veiklai. Jame yra karotinoidų, fitosterolių ir skvaleno, kurie neleidžia susidaryti per dideliam cholesterolio kiekiui. Tinka diabetikams, stiprina imuninę sistemą, teigiamai veikia odą ir plaukus.

Dėl stipraus regeneracinio, priešuždegiminio ir antibakterinio poveikio jis vadinamas skystuoju arba Maroko auksu. Argano aliejus gali būti naudojamas kulinarijoje, gydymo ir grožio puoselėjimo tikslais.

Laikymas: nurodytas produkto tinkamumo laikas žymiai pailgėja laikant jį tamsioje ir vėsioje aplinkoje (geriausia šaldytuve 6-10°C temperatūroje). Sunaudoti iki datos, nurodytos ant pakuotės.

INCI: Argania spinosa Kernel Oil.

 

Kaina: 7,67 €


Magnetinis kamuoliukas skalbyklėms ir indaplovėms G7102/1

Magnetinis kamuoliukas NatureGut-unikalus ir daugiafunkcinis produktas, skirtas skalbimo mašinai greenwalk natur-gut(dėti į būgną) arba  indų plovimo mašinai (pritvirtinkite jį indaplovės  apatiniame skyriuje).

Naudojant  kamuoliuką NatureGut, skalbiniai po plovimo suminkštėja, kas leidžia taupyti pinigus atsisakant minkštiklių.                       

Magnetiniu kamuoliuku efektyviai  neutralizuojamas nuosėdų kaupimasis skalbyklių ir indaplovių kaitinimo elementuose (taip prailginamas jų veikimo laikas). NatureGut kamuoliukas mažina vandens „kietumą“  (tokiu būdu išauga skalbimo ir indų plovimo kokybė bei efektyvumas), skalbyklės ir indaplovės veikia geriau. Pilnai pakeičia visus minkštiklius. Nebereikia naudoti papildomų priemonių nuo kalkių. Reikia naudoti mažiau plovimo priemonių.

Kaina: 12,00 € Akcija 8,95 Eur


GREENWALK® VEIDO PRIEŽIŪROS RINKINYS

Į komplektą įeina:

(6602)Greenwalk veido priežiūros servetėlė, (1 vnt.) 32×32 cm + Marius Fabre muilas 150 g

Dovanų rinkinys supakuotas elegantiškoje Greenwalk dėžutėje!

 

Greenwalk veido priežiūros servetėlė, (1 vnt.) 32×32 cm. Veido priežiūros servetėlė – tai glotnus ir švelnus audinys, skirtas prižiūrėti kūno ir veido odą, nuvalyti kosmetiką ir nešvarumus tik vandeniu. Servetėlės išvalo riebalus ir bakterijas net iš giliausių porų vietų, neleidžia kilti įvairiems uždegimams. Truputį sudrėkintas audinys veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Gerokai suvilgyta ar net šlapia servetėlė švelniai nupraus kūdikių, paauglių odą,  nuvalys kosmetiką bei efektyviai prižiūrės brandžią odą. Tinka visiems odos tipams.

Marius Fabre muilas 150 g

Muilas iš Taukmedžio sviesto yra pagamintas natūralių aliejų pagrindu ir pasižymi švelniu migdolų aromatu. Jo gamyba vyksta laikantis tradicinių Marius Fabre muilo gamybos metodų. Muilas yra praturtintas vertingu taukmedžio sviestu, kuris stimuliuoja kolageno sintezę, atkuria odos tonusą, gerina jos spalvą bei tekstūrą, puikiai drėkina, maitina ir gydo odą. Vitaminas Е – vienas iš svarbiausių antioksidantų, neutralizuojančių laisvuosius radikalus, padeda apsaugoti ląstelių membranas, gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir gijimą. Muilą rekomenduojama naudoti kasdieninei veido priežiūrai, rankoms ir kūnui prausti.

Muilo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Muilas ilgą laiką džiugins Jus ypatingai gera odos būkle ir nuostabiu aromatu, kurį suteikia natūralūs eteriniai aliejai.

Sudėtyje yra:

 • 100% augaliniai aliejai,
 • taukmedžio sviestas,
 • natūralių eterinių aliejų aromatai.

Galima rinktis veido servetėlės spalvą (persikinė arba žalia).

Galima rinktis muilo aromatą:

BE AROMATO
SANTALAS
APELSINAS IR CINAMONAS
NAŠLAITĖ
SAUSMEDIS
KARTUSIS MIGDOLAS
FIGOS

Dovanų rinkinys supakuotas elegantiškoje Greenwalk dėžutėje!

Kaina: 11,30 € Akcija 8,50 Eur


Marius Fabre juodasis muilas

 

Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis  yra 100% natūralus. Šis produktas – ne “du viename”. Ir ne “trys viename”, o tiesiog “vienas už visus”. Ne dažikliai ar konservantai kalti dėl juodos jo spalvos, o šviežutėlis alyvuogių aliejus

 • Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, laminatą, medį, marmurą, kilimus, odą, tekstilę ir t.t.) ir suteikia jiems spindesį. Muilas lengvai šalina riebalus ir nešvarumus nuo visų virtuvės paviršių (sienų, puodų, keptuvių, ventiliacijos angų), suodžius nuo krosnelių, stiklo ar kepsninių. Gerai išskalbia riebalų ir kitas dėmes iš audinių .Rekomenduojama naudoti: 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l vandens.
 • Sode: muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saugo ir valo augalus (rožių krūmus, vaismedžius, dekoratyvinius augalus) nuo amarų ir kitų kenkėjų. Rekomenduojama naudoti: 5 arbatinius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l šilto vandens. Tirpalu purkškite augalų lapus ryte arba vakare.
 • Gyvūnams: muilą galima naudoti kaip šampūną naminiams gyvūnams prausti. Muilas prausia švelniai, suteikia kailiui blizgesį, nesukelia alergijos ir saugo nuo parazitų. Rekomenduojama išmuilinti drėgną gyvūno kailį, palaukti 1-2 minutes ir nuskalauti švariu vandeniu. Muilas naudojamas ekologiškuose gyvulininkystės ūkiuose karvių tešmenims prieš melžimą prausti. Rekomenduojama ištirpinti nedidelį muilo kiekį šiltame vandenyje ir šiame tirpale sudrėkinus audinį nuplauti juo tešmenį.
 • Transporto priemonėms: muilu galima plauti motociklus, valtis, dviračius, poliruoti ir plauti automobilio kėbulą, valyti saloną. Rekomenduojama 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinti 5 l vandens.
 • Dailės dirbtuvėje: muilu išplauti šepetėliai tarnaus ilgai ir bus itin minkšti. Muilu lengva išplauti akrilinių dažų dėmes iš audinio. Rekomenduojama išmuilinti dėmę, lengvai ištrinti audinį ir po keleto valandų išskalauti. Pakartokite, jei reikia.

                                       

Katalogo kaina  (M9203) 250 ml: 6,80 Eur     Akcija 5,78 Eur                       

Katalogo kaina (7019) 500 ml: 11,90 Eur  

Katalogo kaina (M9213) 1 L: 13,20 Eur  (skystesnis) Akcija 11,22 Eur

Katalogo kaina  (M9215) 1 kg: 15,10 Eur  Akcija 12,83 Eur 

Katalogo kaina (M9602) 500 ml (purškiamas): 11,90 Eur  Akcija 10,11 Eur 

 


 

GREENWALK® VIRTUVĖS AUDINIO RINKINYS G13, Kaina 28,70 € 

Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm (2010) Kaina 10,20 Eur greenwalk--virtuve-avietė-1000x1000

Greenwalk audinys virtuvės paviršiams(2009) Kaina 7,70 Eur

Aukščiausios kokybės Greenwalk universalus rankšluostukas virtuvei „Avietė“ (1005) Kaina 10,80 Eur

Kategorija: greenwalk šluostės

 

 

Kaina: 28,70 €           Akcija 20,09 €

 


 

GREENWALK® RINKINYS “AUTOMOBILIS”

(5002) Greenwalk®  pirštinė paviršiams valyti, dydis L
(2005) Greenwalk® Valymo audinys “Green”
(3013) Greenwalk® Rankšluostis krištolui, stiklui ir indams

Kategorija: greenwalk šluostės

 

Kaina: 32,10 € Akcija 27,80 Eur


 

GREENWALK® VIDUTINIO DYDŽIO GRINDŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS “UNIVERSALUS” G66 Kaina 60,30 €

Pasitelkę šį grindų valymo komplektą namų valymo darbus atliksite greičiau ir efektyviau  – Greenwalk universaluspašalinsite dulkes ir išvalysite grindis, langus, sienas bei lubas. Jis skirtas tiek medinių grindų, tiek nelygaus paviršiaus plytelių valymui.

Rinkinį sudaro:

(0402) Greenwalk® universali šluostė „Ekstra” grindims valyti, vidutinė

(0409) Greenwalk® teleskopinis kotas „Ekstra”

(0405) Greenwalk® universalus šluostės pagrindas “Extra”, vidutinis, 40cm

(0409) Greenwalk® Guminis šepetys

Kategorija: greenwalk šluota

Kaina: 68,50 €           Akcija 55,00 €


 Mažas šluotos rinkinys G55 Kaina 60,80 € 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie greenwalk šluotagrindų, nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. Taip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami išvalyti dulkes ir purvą nuo sausos šluostės naudokite Greenwalk® guminį šepetį.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

 

Rinkinį sudaro:

 

Šluostė grindims valyti sausai, maža 30 cm /0102/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“, maža 30 cm /0114/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Mažas šluostės pagrindas, 25 cm /0501/

Kategorija: greenwalk šluota

Kaina: 66,30 €           Akcija 55,00 € 


GREENWALK® RINKINYS “LUX” G11

Į komplektą įeina:

(1000) Greenwalk® Universalus audinys „Lux” X 3 (žalias, raudonas, violetinė)  greenwalk-mikrosciedra-microfiber-audums-LUX-krasas-1006-1000x1000

Tai aukščiausios kokybės  Greenwalk® audinys iš mikropluošto.

Dėl savo ypatingos grublėtos struktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kategorija: greenwalk šluostės

Kaina: 24,00 € Akcija 20,40 Eur