Apie

Sveiki ir švarūs namai su „Greenwalk“

Šiuolaikiniuose namuose svarbi ne tik tvarka ir švara, bet ir puikus mikroklimatas. Gera žinoti, kad ant paviršių tikrai nėra mikroorganizmų, ore nesklando alergenų ir… cheminių valymo priemonių mikrodalelių.

„Greenwalk“ Latvijoje sukurtas prekės ženklas, kuriuo žymimos aplinkai nekenkiančios buities priemonės: skalbimo milteliai, įvairios paskirties mikropluošto šluostės, kalkių nuosėdas skaidantys magnetai, pirštinės ir kt. Šios priemonės leidžia namuose palaikyti švarą ir tvarką minimaliomis sąnaudomis, yra saugios žmogui bei aplinkai ir ypač ilgalaikės. Gaminius jau spėjo įvertinti reiklūs vartotojai, pripažino tinkamais Latvijos astmos ir alergijos federacija. Artimiausiuose gamintojų planuose – užkariauti Vakarų bei Rytų Europos pirkėjų simpatijas bei įgyti jų pasitikėjimą. Kol kas „Greenwalk“ tai neblogai sekasi.

..let`s live green!
Ekologiška ir ekonomiška namų ruoša su Greenwalk!

  •  Greenwalk orientuojasi į kuo didesnį klientų skaičių ir pastovią plėtrą. Mūsų komanda yra vienа iš lyderių Baltijos šalyse tų kompanijų tarpe, kurios populiarina draugišką mus supančiai aplinkai namų priežiūros koncepciją “Ekologiška ir ekonomiška namų ruoša, nenaudojant cheminių medžiagų”.
  • Pagrindinė mūsų filosofijos užduotis yra padėti žmonėms iki minimumo sumažinti kenksmingų cheminių medžiagų naudojimą buityje ir asmeninei higienai, o dabar naudojamas chemines medžiagas pakeisti ekologiškomis ir aplinkai draugiškomis medžiagomis. 
  • Mes siekiame sumažinti kenksmingų medžiagų, patenkančių į Baltijos jūrą, kiekį. Greenwalk yra BSAG (Baltic Sea Action Group) narė ir vykdo aktyvią veiklą Baltijos šalyse, informuodama visuomenę apie valymo ir skalbimo priemonių, kurių sudėtyje nėra fosfatų, naudojimo naudą mus supančiai aplinkai, ir kaip tai veikia vandens kokybę ežeruose, upėse ir jūroje. Greenwalk – tai sveikatą ir aplinką saugantys produktai bei kokybiškas aptarnavimas!
  •  Greenwalk kompanijos sėkmę lemia puikūs produktai, gaminami laikantis aukštų kokybės standartų bei profesionalus ir kokybiškas aptarnavimas. Mūsų tikslas – duoti klientui daugiau, nei jis tikisi bei aprūpinti jį iš tikrųjų ekologiškais ir kokybiškais produktais.