Magnetai

Efektyvi nuosėdų neutralizacija skalbyklių ir indaplovių kaitinimo elementuose. Taip prailginamas jų veikimo laikas. Vandens „kietumo“ mažinimas. Tokiu būdu išauga skalbimo ir indų plovimo kokybė bei efektyvumas, skalbyklės ir indaplovės veikia geriau.

Pašalinamos anksčiau susidariusios kalcio karbonato ir kitos nuosėdos; Sutaupoma 65–75 % valymo priemonių. Žymiai sumažėja skalbinių minkštinimo priemonių reikiamas kiekis arba jos tampa visiškai nereikalingos. Sutaupoma iki 30 % elektros energijos.

Greenwalk Green Ball – nukalkinantis magnetinis kamuoliukas  skalbimo mašinoms bei indaplovėms

Jei jums kelia rūpesčių kietas vanduo, sukeliantis kalkių nuosėdas skalbimo mašinose bei MagnetBall-228x228indaplovėse – šią problemą galima greitai išspręsti, nesukeliant žalos aplinkai. Greenwalk Green Ball kamuoliukų gamybai naudojami aukščiausios kokybės magnetai, neleidžiantys susidaryti kalkių nuosėdoms jūsų skalbimo mašinose ar indaplovėse. Kamuoliukas taip pat palaipsniui pašalins ir jau esamas kalkių nuosėdas.

  • – Be toksinų
  • – Nealergiškas
  • – Efektyvesnis energijos panaudojimas

Dėl kieto vandens ne tik naudojamos  brangesnės skalbimo priemonės skalbimo mašinose bei indaplovėse, kalkių nuosėdos skalbinius daro šiurkštesniais, o indai mažiau blizga. Kalkių nuosėdos gadina ir jūsų brangią buitinę techniką.

Daugkartinio naudojimo nukalkinantis magnetinis kamuoliukas Green Ball – unikalus multifunkcinis magnetinis kamuoliukas suskaidantis kalcio molekules, kurios nebegali nusėsti jūsų skalbimo mašinoje ar indaplovėje, Jūsų skalbiniai tampa minkštesni, o indai – spindintys.                      Kadangi jums reikia naudoti mažiau plovimo priemonių bei elektros energijos, nukalkinantis magnetinis kamuoliukas Green Ball atsiperka jau per kelis mėnesius ir jį galima naudoti iki 10 metų!

Siekiant išvengti kalkių nuosėdų susidarymo, naudokite Green Ball nukalkinantį magnetinį kamuoliuką savo skalbimo mašinoje arba indaplovėje.

Įdėkite Green Ball kamuoliuką į skalbimo mašinos būgną ir naudokite mažiau skalbimo priemonių. Nenaudokite audinių bei vandens minkštiklių, sumažinkite skalbimo temperatūrą nuo 95° iki 60°, nuo 60° iki 30°- 40°. Išskalbus, atkreipkite dėmesį, kokie švarūs bei minkšti Jūsų skalbiniai, kokios ryškios jų spalvos.

Prieš pradėdami naudoti Greenwalk Green Ball nukalkinantį magnetinį kamuoliuką, patikrinkite, kiek yra kalkių nuosėdų ant Jūsų skalbyklės būgno, ir stebėkite, kaip jos pamažu nyksta.

Green Ball nukalkinantis magnetinis kamuoliukas  saugo Jūsų skalbyklę, aplinką ir Jūsų piniginę.

Greenwalk Green Ball naudojimas indaplovėse

Įdėkite Greenwalk Green Ball į apatinį indaplovės stalčių ir naudokite mažiau plovimo priemonių. Nustatykite mažiausią galimą vandens kietumą (jei yra ši funkcija) ir  taip naudosite mažiau druskos vandens minkštinimui. Automatinis vandens kietumo reguliavimas ne visada reiškia, kad naudojamas mažesnis druskos kiekis, nes vandens kietumas paprastai matuojamas prieš magnetinį poveikį. Visiškai nenaudokite skalavimo priemonių. Išplovę indus pasigėrėkite, kokie jie švarūs ir blizgantys.

Kaip veikia nukalkinantis magnetinis kamuoliukas Greenwalk Green Ball?

Greenwalk Green Ball magneto pagalba taip suskaido kalcio molekules, kad jos nebegali nusėsti ant skalbinių, skalbimo mašinų šildymo elementų bei vamzdžių sienelių. Greenwalk Green Ball yra ekonomiškas, nekenkia aplinkai ir jis sukurtas taip, kad tarnautų iki 10 metų. Naudojant Greenwalk Green Ball  nukalkinantį magnetinį kamuoliuką, Jūsų skalbyklėje ar indaplovėje dėl jo minkštinančio vandenį efekto, jūs taupote elektros energiją bei pinigus, plaudami žemesnėse temperatūrose bei naudodami mažiau plovimo priemonių, tuo pat metu džiaugdamiesi gražiais, švariais skalbiniais arba indais.

Taupykite pinigus. Magnetinis vandens apdorojimas reiškia, kad Jūs galite sumažinti skalbimo priemonių naudojimą Mažinkite poveikį aplinkai. Mažinant skalbimo priemonių naudojimą, pašalinamas vanduo, bus mažiau užterštas cheminėmis priemonėmis, taip labiau saugosime gamtą.

Taupykime vandenį. Padidėjęs skalbimo efektyvumas gali reikšti, kad naudojamas trumpesnis skalbimo ciklas, taip mažinant vandens sunaudojimą.

Taupykite elektros energiją. Minkštesnis vanduo, leidžia skalbti žemesnėje skalbimo temperatūroje.

Taupykite nenaudodami minkštiklių. Magnetiniu lauku apdorotas vanduo suskaido kalcio molekules, kurios nebegali prilipti prie audinių. Todėl skalbiniai tampa minkšti, nenaudojant brangių ir galimai kenksmingų cheminių minkštiklių. Jei Jums trūksta kosmetinių kvapų, jūs galite naudoti kelis lašus Jūsų mėgstamo kvapo įpylę jo minkštiklio skyriuje.

Sumažinkite išlaidas remontui ir naujai skalbyklei. Sumažinę kalkių nuosėdų susidarymą Jūs padidinate buitinių prietaisų patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Privalumai

  • – Burtininkas, panaikinantis kalkių nuosėdas magnetiniu lauku!
  • – Taupote pinigus skalbimo priemonėms!
  • – Minkštesni, švaresni skalbiniai ir spindintys indai!
  • – Skalbimas mažesnėje temperatūroje!
  • – Ilgaamžiškumas!
  • – Nebereikia naudoti priemonių, pašalinančių kalkių nuosėdas!

Pastaba:Nukalkinančiame Greenwalk Green Ball kamuoliuke yra magnetai. Prašome laikyti jį toliau nuo širdies stimuliatorių, elektroninių laikmenų, video įrenginių, TV ir kompiuterių.

«NatureGut» skalbyklėms ir indaplovėms G7102/1 Šiuo metu neturime

Magnetinis kamuoliukas NatureGut-unikalus ir daugiafunkcis produktas, skirtas skalbimo mašinai greenwalk natur-gut(dėti į būgną) arba  indų plovimo mašinai (pritvirtinkite jį indaplovės  apatiniame skyriuje).

Naudojant  kamuoliuką NatureGut, skalbiniai po plovimo suminkštėja, kas leidžia taupyti pinigus atsisakant minkštiklių.

Magnetiniu kamuoliuku efektyviai  neutralizuojamas nuosėdų kaupimasis skalbyklių ir indaplovių kaitinimo elementuose (taip prailginamas jų veikimo laikas). NatureGut kamuoliukas mažina vandens „kietumą“  (tokiu būdu išauga skalbimo ir indų plovimo kokybė bei efektyvumas), skalbyklės ir indaplovės veikia geriau. Pilnai pakeičia visus minkštiklius. Nebereikia naudoti papildomų priemonių nuo kalkių. Reikia naudoti mažiau plovimo priemonių.

Daugiau informacijos apie «NatureGut»: http://greenwalklietuva.eu/prekes/magnetai/

Speciali kaina 8,95 €