Akcijos

2018-01-16   2018-01-31

Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

 

Kaina: 8,00 €           Akcija 5,60 €

 


 

Greenwalk audinys krištolui, stiklui ir indams 45×65 cm (3013) Kaina 13,40 Eur Šluostėkrištolo greenwalk  krištolo, stiklo taurėms, indams, įrankiams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi iršvelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams ir krištoliniams paviršiams valyti. Nepalieka pūkelių. Labai lengva ir paprasta naudoti – arba pašlapinate vandeniu pačią šluostę arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu. Išplautą taurę šluostyti su sausa  šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai.  Blizgančios vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Puiki alternatyva automobilio valymo šluostei!

Kaina: 13,40 €           Akcija 9,38 €


Aukščiausios kokybės Greenwalk universalus rankšluostukas virtuvei „Avietė“

(1005)greenwalk avietėlėKaina 10,80 Eur Įsigiję jį, Jūs norėsite išmesti visus rankšluostukus, kurie kabo Jūsų virtuvėje. Ši universali šluostė skirta indų, įrankių, virtuvinių paviršių valymui, šluostymui ir blizginimui. Netgi būdama šlapia, ji šluosto sausai ir blizgina, pritraukia drėgmę, todėl ant rankšluostuko padėti nuvarvėti indai ypatingai greitai nudžiūsta, o nušluostyti su šiuo rankšluostuku, blizga tarsi veidrodinis paviršius. Ši šluostė sugeria iki litro skysčių, o naudosite ją ypač ilgai.

Kaina: 10,80 €           Akcija 7,56 €


 

Greenwalk audinys virtuvės paviršiams(2009) Kaina 7,70 Eur . Specialios struktūros virtuvinis greenwalk mikropluošto šluostė, skirta virtuvės paviršiams valyti. Pats geriausias Jūsų pagalbininkas virtuvėje – valykite riebaluotus, nešvarius paviršius: stalus, plyteles, virtuvės baldus, spinteles ir t. t. Valant ši šluostė nepalieka vandens pėdsakų, nebereikia pervalyti ar nublizginti, naudojama sudrėkinta paprastu vandeniu. Jūs tiesiog negalėsite ja atsidžiaugti! Išplauti Greenwalk® audinį virtuvės paviršiams – galima trumpai palaikius verdančiame vandenyje.

 

Kaina: 7,70 €           Akcija 5,39 €

 


 

Greenwalk universali mikropluošto kempinė 9×12 cm (2011) Kaina: 4,40 Eur Universaligreenwalk kempine kempinė puikiai tinka asmeninei higienai – Jums ir Jūsų vaikui – pirtyje ar duše. Truputį sudrėkinta kempinė veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Stipriai sudrėkinta kempinė švelniai nupraus jautrią vaiko odą. Kempinė nebraižo ir negadina virtuvės paviršių, veiksmingai naikina visų rūšių nešvarumus – riebalus, kalkių nuosėdas, dulkes ir t.t. Universalią mikropluošto kempinę naudokite šlapią.

 

Kaina: 4,40 €           Akcija 3,08 €

 


 

Greenwalk pirštinė paviršiams valyti, dydis L (5002) Kaina: 11,30 Eur Pirštinė paviršiams valytigreenwalk pirstine pagaminta iš itin tankios mikropluošto medžiagos. Tai puiki priemonė bet kokio tipo paviršiams – baldams, knygoms, gėlėms, buitinei technikai, žaliuzėms, automobilio salonui ir t.t.-valyti. Dėl elektrostatinio krūvio pirštinė valo surinkdama bei sulaikydama labai daug dulkių, todėl jos nebekyla į orą. Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite pirštinę sausą. Prieš valydami dulkes nuo elektros prietaisų juos išjunkite. Taip išsaugosite ypatingas pirštinės valomąsias savybes. Iš televizoriaus tarpelių, klaviatūros ar automobilio panelėje esančių grotelių bei angų ištraukiamos dulkės. Be to, valant paliekamas statinis krūvis ant paviršiaus ir dulkės mažiau kaupiasi.

Kaina: 11,30 €           Akcija 7,91 €


 

Greenwalk audinys šveistukas 28×35 cm (2014) Kaina: 8,50 Eur Šiurkšti audinio struktūra greenwalk sveistukaspuikiai tinka sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti. Audinio šveistuko tikrai gali prireikti valant keraminius paviršius, mikrobangų krosneles, keptuves, puodus ir kitus virtuvinius rakandus. Jis puikiai nuvalo muilo ir kalkių nuosėdas vonios kambaryje. Naudokite audinį šveistuką drėgną.

 

 

Kaina: 8,50 €           Akcija 5,95 €


 

Greenwalk dvipusis audinys virtuvei – voniai 28×35 cm (2019) Kaina: 8,50 Eur dvipusio audinio virtuveivonia-virtuvė greenwalk vienos iš pusių struktūra yra labai šiurkšti ir skirta vaisiams ir daržovėms valyti. Kita, švelnioji jo pusė, skirta šluostyti ir „poliruoti“ vaisius. Švelnioji pusė taip pat tinka poliruoti virtuvės paviršius. Dvipusis audinys itin praverčia valant, pavyzdžiui, šviežias bulves ir morkas: procesas užtrunka kur kas mažiau, o rankos išlieka švarios. Šluostant ir poliruojant dvipusį audinį virtuvei reikia naudoti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Valant vaisius ir daržoves jį reikia sušlapinti. Dvipusio audinio voniai viena pusė yra labai šiurkščios struktūros ir skirta kriauklėms, vonioms, plytelėms, dušo kabinoms ir kitiems panašiems paviršiams šveisti. Kita – glotnioji jo pusė skirta tiems patiems paviršiams šluostyti ir poliruoti; ji suteikia ryškų spindesį metaliniams daiktams ir paviršiams, pavyzdžiui maišytuvams, dušo galvutėms. Šluostant ir poliruojant, dvipusį audinį voniai reikia naudoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą. Šveičiant įvarius paviršius jį reikėtų sušlapinti.

Kaina: 8,50 €           Akcija 5,95 €


Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm (2010) Kaina 10,20 Eur Jo nereikės išmesti vos po

tinklas greenwalk kelių savaičių, jis neįgauna blogo kvapo, greit išdžiūsta, prie jo nelimpa maisto likučiai. Naudojant šį unikalų produktą, Jums nebereikės naudoti indų ploviklio, nes šią funkciją atlieka pats audinys. Lengvai nuvalysite prilipusius maisto likučius ir kitus sunkiau valomus nešvarumus. Specialus audinys, tobulai švariai išplaunantis indus, tačiau nereikalaujantis potencialiai kenksmingų chemikalų naudojimo. Naudokite jį tik su šiltu vandeniu. Dėl tinklinės struktūrosi audinys greitai džiūva. Norėdami išvalyti audinį indams plauti, trumpai palaikykite jį verdančiame vandenyje, į kurį įpilkite šiek tiek Greenwalk skalbiamosios priemonės „Washing Powder”. Kai vanduo atvės, skalaukite audinį švariame vandenyje.

Kaina: 10,20 €           Akcija 7,14 €


Greenwalk valymo audinys „Green“ 35×35 cm (2005) Kaina 8,00 Eur Patogus, minkštas ir green greenwalk universalus audinys skirtas įvairiems paviršiams valyti. Audinį galima naudoti sausą, pavyzdžiui, dulkėms valyti ir skysčiams nuo paviršių surinkti (puikiai sugeria drėgmę), arba sudrėkintą, kai vos keliais brūkštelėjimais nuvalysite nešvarumus nuo bet kokių paviršių. Graži žalia audinio spalva paverčia namų ruošą dar malonesne, o puikios valomosios savybės daro jį nepakeičiamu bet kuriuose namuose.

 

Kaina: 8,00 €           Akcija 5,60 €


 

Greenwalk audinys optikai valyti 20х20cm (3021) Kaina 5,00 Eur Audinys skirtas  dėmėms nuogreenwalk optika akinių stiklų,  foto ir video kameroms, linzėms, CD ir DVD paviršiams, LCD ekranams ir panašiems  paviršiams valyti. Naudokite audinį šiek tiek sudrėkintą arba sausą, jei valote jau sudrėkintą paviršių. Patariame optikos valymo audinį skalbti rankomis muilu, neturinčiu minkštiklių. 

 

 

Kaina: 5,00 €           Akcija 3,50 €


 

Greenwalk® audinys optikai valyti su dėklu /3002/ Kaina: 5,10 Eur Audinys skirtas akiniams, optika greenwalkfoto ir video kamerų linzėms, mobiliųjų telefonų ekranams ir kitiems panašiems paviršiams valyti. Optikos valymo audinį labai patogu naudoti, nes viena jo pusė yra padengta ypatingu sluoksniu, dėl kurio jis neslysta tarp pirštų.

 

 

Kaina: 5,10 €           Akcija 3,57 €


Marius Fabre kelioninis rinkinys «Verbena»MF001_greenwalk verbena

 

Marius Fabre dušo želė «Verbena» 50ml

Marius Fabre šampūnas «Verbena» 50ml

Marius Fabre kūno losjonas «Verbena» 50ml

Marius Fabre muilas «Verbena» su alyvuogių aliejumi ir taukmedžio sviestu 40g

Kaina: 19,60 €           Akcija 13,90 €


Marius Fabre Bio Argano aliejus veidui ir kūnui 50 ml 22,30 Eur (9109)Argano aliejus yraMarius Fabre argano išgaunamas tik iš Maroke augančių argano medžių ir dėl itin retai natūralioje gamtoje sutinkamų puikių apsauginių ir regeneruojamųjų savybių yra vadinamas „Maroko auksu”. Aliejus yra turtingas vitaminu E (natūraliu antioksidantu), polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis Omega 6 ir aromatinėmis riebiosiomis rūgštimis. Argano aliejus atstato lipidinį odos balansą ir elastingumą, saugo ją nuo išsausėjimo ir senėjimo, gydo, maitina ir tonizuoja. Argano aliejus puikiai veikia ne tik veido odą. Jį galima naudoti kūnui, plaukams ir nagams ar kaip paakių kremą, naikinantį smulkias raukšleles.

Kaina: 22,30 €           Akcija 15,90 €


Marius Fabre juodasis muilas veidui ir kūnui, 200ggreenwalk marius fabre juodasis muilas

Juodasis muilas yra 100% natūralus produktas, kuris pagamintas laikantis tradicinių Marselio muilo gamybos metodų.

Šis juodasis muilas – natūrali odos minkštinamoji priemonė, kuri naudojama kartu su šveičiamąja arba masažine pirštine, padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, taip pat suteikia odai glotnumo ir padeda geriau prisotinti odą vertingomis sausų aliejų, losjonų ar veido kaukių medžiagomis.

Juodasis muilas gali padėti ilgiau išlaikyti kūno įdegį, taip pat jį rekomenduojama naudoti po depiliacijos. Vyrams jis gali būti puikus pagalbininkas siekiant užtikrinti veiksmingą ir kartu švelnų skutimąsi.

Sudėtyje esantis alyvuogių aliejus suteikia muilui žalsvą spalvą. Juodojo muilo sudėtyje nėra sintetinių konservantų, dažiklių, kvapiųjų medžiagų, emulsiklių, parabenų, silikonų, naftos ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

Šis juodasis muilas yra koncentruotas, todėl jis ilgą laiką džiugins jus kaip nuostabi odos puoselėjimo priemonė.

Naudojimas:

Pasilepinę karštos vonios ar dušo procedūromis, rankomis įtrinkite juodąjį muilą į veido ir kūno odą,  ir pamasažuokite apie minutę, po to gerai nuskalaukite. Patarimas:  geriausias kūno šveitimo rezultatas bus užtikrinamas, įtrinant juodąjį muilą į kūno odą su „Kese“ šveitimo pirštine.

Patekus į akis muilo, gerai praskalaukite jas švariu vandeniu. Neprarykite.

INCI:

Potassium olivate, Aqua, Potassium Palmate, Potassium cocoate, Olea Europaea Husk oil, Potassium carbonate, Glycerin.

Kaina: 21,40 €           Akcija 14,90 €


 

NatureGut skalbyklėms ir indaplovėms G7102/1

Magnetinis kamuoliukas NatureGut-unikalus ir daugiafunkcis produktas, skirtas skalbimo mašinai greenwalk natur-gut(dėti į būgną) arba  indų plovimo mašinai (pritvirtinkite jį indaplovės  apatiniame skyriuje).

Naudojant  kamuoliuką NatureGut, skalbiniai po plovimo suminkštėja, kas leidžia taupyti pinigus atsisakant minkštiklių.                       

Magnetiniu kamuoliuku efektyviai  neutralizuojamas nuosėdų kaupimasis skalbyklių ir indaplovių kaitinimo elementuose (taip prailginamas jų veikimo laikas). NatureGut kamuoliukas mažina vandens „kietumą“  (tokiu būdu išauga skalbimo ir indų plovimo kokybė bei efektyvumas), skalbyklės ir indaplovės veikia geriau. Pilnai pakeičia visus minkštiklius. Nebereikia naudoti papildomų priemonių nuo kalkių. Reikia naudoti mažiau plovimo priemonių.

Daugiau informacijos apie «NatureGut»: http://greenwalklietuva.eu/prekes/magnetai/

Kaina 8,95 Eur    


Mažas šluotos rinkinys G55/1 Kaina 60,80 € 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie greenwalk šluotagrindų, nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. Taip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami išvalyti dulkes ir purvą nuo sausos šluostės naudokite Greenwalk® guminį šepetį.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

Rinkinį sudaro:

Šluostė grindims valyti sausai, maža 30 cm /0102/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“, maža 30 cm /0114/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Mažas šluostės pagrindas, 25 cm /0501/

Kaina: 60,80 €           Akcija 52,00 €


Vidutinio dydžio šluotos rinkinys G55 Kaina 71,80 € 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie greenwalk šluotagrindų, nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. Taip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami nuo šluosčių nuvalyti susikaupusius nešvarumus ir dulkes.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

Rinkinį sudaro:

Šluostė grindims valyti sausai,  45cm /0202/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“,  45 cm /0214/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Universalus šluostės pagrindas, 40 cm /0405/

Kaina: 71,80 €           Akcija 62,00 €