Akcijos

 2019-12-01 2019-12-31

GREENWALK® RINKINYS „NAUDINGA DOVANA PRAKTIŠKAM ŽMOGUI” GZA59

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur,   Šluostė stiklams, langams, langų greenwalkveidrodžiams, vitrinoms, krištolo, stiklo taurėms, indams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi ir švelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams paviršiams valyti. Labai lengva ir paprasta naudoti – naudoti sausą iškart nuvalius paviršius su drėgna „Lux” mikropluošto šluoste arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu.  Tai nepakeičiamas daiktas barams, kavinukėms, restoranams – kalnai spindinčių taurių akimirksniu! Išplautą taurę šluostyti su sausa stiklo šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai. Nuostabus efektas – blizgantys langai ir veidrodžiai, vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste

nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1001)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos greenwalk Lux raudonasgrublėtos struktūros „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste

nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kaina: 25,20 €           Akcija 12,60 €


Greenwalk audinys optikai valyti 20х20cm (3021) Kaina 4,50 Eur Audinys skirtas  dėmėms nuogreenwalk optika akinių stiklų,  foto ir video kameroms, linzėms, CD ir DVD paviršiams, LCD ekranams ir panašiems  paviršiams valyti. Naudokite audinį šiek tiek sudrėkintą arba sausą, jei valote jau sudrėkintą paviršių. Patariame optikos valymo audinį skalbti rankomis muilu, neturinčiu minkštiklių. 

 

 

Kaina: 4,50 €           Akcija 3,00 €


Aukščiausios kokybės Greenwalk universalus rankšluostukas virtuvei „Avietė“

(1005)greenwalk avietėlėKaina 10,80 Eur Įsigiję jį, Jūs norėsite išmesti visus rankšluostukus, kurie kabo Jūsų virtuvėje. Ši universali šluostė skirta indų, įrankių, virtuvinių paviršių valymui, šluostymui ir blizginimui. Netgi būdama šlapia, ji šluosto sausai ir blizgina, pritraukia drėgmę, todėl ant rankšluostuko padėti nuvarvėti indai ypatingai greitai nudžiūsta, o nušluostyti su šiuo rankšluostuku, blizga tarsi veidrodinis paviršius. Ši šluostė sugeria iki litro skysčių.

Kaina: 10,80 €           Akcija 7,00 €


Greenwalk dvipusis audinys virtuvei – voniai 28×35 cm (2019) Kaina: 8,50 Eur dvipusio audinio virtuveivonia-virtuvė greenwalk vienos iš pusių struktūra yra labai šiurkšti ir skirta vaisiams ir daržovėms valyti. Kita, švelnioji jo pusė, skirta šluostyti ir „poliruoti“ vaisius. Švelnioji pusė taip pat tinka poliruoti virtuvės paviršius. Dvipusis audinys itin praverčia valant, pavyzdžiui, šviežias bulves ir morkas: procesas užtrunka kur kas mažiau, o rankos išlieka švarios. Šluostant ir poliruojant dvipusį audinį virtuvei reikia naudoti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Valant vaisius ir daržoves jį reikia sušlapinti. Dvipusio audinio voniai viena pusė yra labai šiurkščios struktūros ir skirta kriauklėms, vonioms, plytelėms, dušo kabinoms ir kitiems panašiems paviršiams šveisti. Kita – glotnioji jo pusė skirta tiems patiems paviršiams šluostyti ir poliruoti; ji suteikia ryškų spindesį metaliniams daiktams ir paviršiams, pavyzdžiui maišytuvams, dušo galvutėms. Šluostant ir poliruojant, dvipusį audinį voniai reikia naudoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą. Šveičiant įvarius paviršius jį reikėtų sušlapinti.

Kaina: 8,50 €           Akcija 6,00 €


Greenwalk šluostė poliravimui ir valymui 45×65 cm (3013) Kaina 12,80 Eur Šluostėkrištolo greenwalk  krištolo, stiklo taurėms, indams, įrankiams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi iršvelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams ir krištoliniams paviršiams valyti. Nepalieka pūkelių. Labai lengva ir paprasta naudoti – arba pašlapinate vandeniu pačią šluostę arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu. Išplautą taurę šluostyti su sausa  šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai.  Blizgančios vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

Puiki alternatyva automobilio valymo šluostei!

Kaina: 12,80 €           Akcija 8,90 €


 

       Vidutinio dydžio šluotos rinkinys G65 Kaina 71,80 € 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie greenwalk šluotagrindų, nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. Taip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami nuo šluosčių nuvalyti susikaupusius nešvarumus ir dulkes.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

Rinkinį sudaro:

Šluostė grindims valyti sausai,  45cm /0202/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“,  45 cm /0214/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Universalus šluostės pagrindas, 40 cm /0405/

Kaina: 71,80 €           Akcija 62,00 €

+ dovana stiklų šluostė + Lux šluostė (rinkinys G10)


 GREENWALK® VIRTUVĖS AUDINIO RINKINYS G13, Kaina 28,70 €

Greenwalk audinys indams plauti 45×45 cm (2010) Kaina 10,20 Eur greenwalk--virtuve-avietė-1000x1000

Greenwalk audinys virtuvės paviršiams(2009) Kaina 7,70 Eur

Aukščiausios kokybės Greenwalk universalus rankšluostukas virtuvei „Avietė“ (1005) Kaina 10,80 Eur

Kaina: 28,70 €           Akcija 20,09 €


Greenwalk® rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų „Roll-On Deo”, 90ml (6607) 12,90 greenwalk roll onEur   Dezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri.  Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio.  Dezodorantas greitai įsigeria, netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių, nelimpa. Greenwalk® dezodoranto iš gamtinių kristalų sudėtinės medžiagos neleidžia daugintis nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms. Į sudėtį įeinantis ramunės ekstraktas padeda mikro įbrėžimams gydyti. Dezodorantą itin paprasta naudoti – tiesiog patepkite juo odą, ir viskas!

Kaina: 12,90 €           Akcija 9,00 €


Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų „Pearl”, 95g(6608) Kaina 12,90 Eur

greenwalk perlas Dezodoranto „Pearl“ kristalas išpjautas, nušveistas ir nupoliruotas rankomis iš 100% natūralios kilmės mineralinių druskų. Naudotis dezodorantu „Pearl“ labai apsimoka. Būdamas ypač efektyvus, jis yra ir itin ekonomiškas: vieno 95 gramų dezodoranto užtenka daugiau nei metams naudojant kasdien. Dezodorantas „Pearl“ puikiai tinka itin jautriems ir alergiškiems žmonėms, paaugliams ir tiems, kuriuos Jūs ypač norite apsaugoti. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.

Kaina: 12,90 €           Akcija 10,00 €


 

Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų, 90g (6609) Kaina 14,90 Eur Puiki alternatyva greenwalk crystalsintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramina sudirgusią odą po skutimosi ar epiliacijos. Dezodorantas neužkemša prakaito liaukų, t.y. netrikdo natūralių organizmo procesų. Dezodorantą tepkite ant švarios odos. Prieš naudodami sudrėkinkite. Po naudojimo tiesiog praskalaukite po vandens srove ir nusausinkite.

Kaina: 14,90 €           Akcija 11,00 €


 

Marius Fabre muilo dribsniai su palmių aliejumi, 750 g

Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Muilomarselio muilas greenwalk marius fabre dribsniai pagamintas iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios priežasties muilu galima skalbti itin delikačios priežiūros reikalaujančius audinius – šilką ar nėrinius. Puri puta vienodai gerai plauna audinius tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje.

Muilo sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, jis yra biologiškai skaidus natūralus koncentratas, į kurio sudėtį įeina net 72% augalinių riebalų.

Naudojimo instrukcija:

Naudokite plaudami rūbus.

Kaina: 15,90 €           Akcija 13,00 €


Blakstienų tušas Kaina 24,50 Eur.  Išskirtinis, natūralus Greenwalk blakstienų tušas pagamintas iš ryžių sėlenų aliejaus, praturtintas natūralus tušas greenwalkalyvuogių aliejumi ir augaliniu glicerinu, kuris maitina, puoselėja, drėkina ir apsaugo blakstienas. Dėka aukščiausios kokybės vaškų, tokių kaip, ryžių sėlenų ir kandelila vaškas, kurie taip pat stiprina ir puoselėja blakstienas, tušas lengvai absorbuojamas ir nesulipdo blakstienų.

 • Augaliniai aliejai turtingi vitaminu E, maitina, apsaugo ir drėkina blakstienas.
 • Natūralūs vaškai ir mineraliniai pigmentai užtikrina ilgalaikiškumo ir atsparumo poveikį, intensyvią blakstienų apsaugą bei jų minkštinimą.
 • Švelni tušo sudėtis nedirgina akių – tinka jautrioms akims ir naudojant kontaktinius lęšius.
 • Sudėtyje yra tik gryni mineraliniai pigmentai be gyvsidabrio ir kitų toksinų.
 • Specialus šepetėlis padeda užtepti tušą ant blakstienų lengvai ir patogiai.
 • Tinka veganams ir vegetarams.

Spalva: juodas

Tūris: 8 ml

Kaina: 24,50 €           Akcija 16,00 €


GREENWALK® RINKINYS „ ELEGANCIJA”

Blakstienų tušas Kaina 24,50 Eur.  Išskirtinis, natūralus Greenwalk blakstienų tušas pagamintas iš ryžių sėlenų aliejaus, praturtintas natūralus tušas greenwalkalyvuogių aliejumi ir augaliniu glicerinu, kuris maitina, puoselėja, drėkina ir apsaugo blakstienas. Dėka aukščiausios kokybės vaškų, tokių kaip, ryžių sėlenų ir kandelila vaškas, kurie taip pat stiprina ir puoselėja blakstienas, tušas lengvai absorbuojamas ir nesulipdo blakstienų.

 • Augaliniai aliejai turtingi vitaminu E, maitina, apsaugo ir drėkina blakstienas.
 • Natūralūs vaškai ir mineraliniai pigmentai užtikrina ilgalaikiškumo ir atsparumo poveikį, intensyvią blakstienų apsaugą bei jų minkštinimą.
 • Švelni tušo sudėtis nedirgina akių – tinka jautrioms akims ir naudojant kontaktinius lęšius.
 • Sudėtyje yra tik gryni mineraliniai pigmentai be gyvsidabrio ir kitų toksinų.
 • Specialus šepetėlis padeda užtepti tušą ant blakstienų lengvai ir patogiai.
 • Tinka veganams ir vegetarams.

Spalva: juodas

Tūris: 8 ml

Greenwalk veido priežiūros servetėlė (2 vnt.) 32×32 cm (6602) Kaina 11,30 Eur Veido priežiūros greenwalk veido servetelesservetėlė – tai glotnus ir švelnus audinys, skirtas prižiūrėti kūno ir veido odą, nuvalyti kosmetiką ir nešvarumus tik vandeniu. Servetėlės išvalo riebalus ir bakterijas net iš giliausių porų vietų, neleidžia kilti įvairiems uždegimams. Truputį sudrėkintas audinys veikia kaip šveitiklis, švelniai pašalina mirusias odos ląsteles bei ją masažuoja. Gerokai suvilgyta ar net šlapia servetėlė švelniai nupraus kūdikių, paauglių odą,  nuvalys kosmetiką bei efektyviai prižiūrės brandžią odą. Tinka visiems odos tipams.

 

Kaina: 35,80 €           Akcija 21,00 €


GREENWALK® VEIDO PRIEŽIŪROS RINKINYS

Į komplektą įeina:

(6602)Greenwalk veido priežiūros servetėlė, (1 vnt.) 32×32 cm

Marius Fabre muilas 150 g

Muilas iš Taukmedžio sviesto yra pagamintas natūralių aliejų pagrindu ir pasižymi švelniu migdolų greenwalk-mikrosciedra-microfiber-audums-sejai-6602-green-mariusfabre-1000x1000aromatu. Jo gamyba vyksta laikantis tradicinių Marius Fabre muilo gamybos metodų. Muilas yra praturtintas vertingu taukmedžio sviestu, kuris stimuliuoja kolageno sintezę, atkuria odos tonusą, gerina jos spalvą bei tekstūrą, puikiai drėkina, maitina ir gydo odą. Vitaminas Е – vienas iš svarbiausių antioksidantų, neutralizuojančių laisvuosius radikalus, padeda apsaugoti ląstelių membranas, gerina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, skatina jos atsinaujinimą ir gijimą. Muilą rekomenduojama naudoti kasdieninei veido priežiūrai, rankoms ir kūnui prausti.

Muilo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Muilas ilgą laiką džiugins Jus ypatingai gera odos būkle ir nuostabiu aromatu, kurį suteikia natūralūs eteriniai aliejai.

Sudėtyje yra:

 • 100% augaliniai aliejai,
 • taukmedžio sviestas,
 • natūralių eterinių aliejų aromatai.

Naudojimo instrukcija:

Išmuiluokite drėgną odą, pamasažuokite ir nuplaukite vandeniu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.

Dovanų rinkinys supakuotas elegantiškoje Greenwalk dėžutėje!

* Bus parduodami, kol turėsime sandėlyje!!!

Kaina: 11,30 €           Akcija 9,00 €


 

Marius Fabre Bio lūpų balzamas su Taukmedžio sviestu OLIVIA 7 ml (M9108)

Lūpų balzamas Olivia su taukmedžio sviestu pasižymi drėkinamosiomis ir gydomosiomis savybėmis.greenwalk lūpoms Balzamas, pagamintas iš aukščiausios rūšies medžiagų, suteiks skubią pagalbą sausoms ir suskilinėjusioms lūpoms. Eteriniai aliejai stiprina imunitetą ir veikia kaip antioksidantai. Į balzamo sudėtį įeinantis skvalenas atnaujina odos skvaleno atsargas, palaiko jos elastingumą ir jauną išvaizdą.

Lūpų balzamo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Galima naudoti ir kaip natūralų lūpų blizgesį.

Sudėtyje yra taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, alyvuogių vaškas, skvalenas, candelilla vaškas, bičių vaškas, greipgruktų ir citrinų eteriniai aliejai.

Produktas turi 100% augalinų sudėtinių dalių, 52,9% iš jų yra užauginta ekologiniuose ūkiuose.

 

 

Kaina: 9,00 €           Akcija 8,00 €


 

Marius Fabre Bio rankų kremas su Taukmedžio sviestu OLIVIA 50 ml (M9104)

Rankų kremas Olivia yra pagamintas iš augalinės kilmės komponentų ir praturtintas eteriniaisgreenwalk rankų kremasaliejais. Kremas maitina, drėkina, atnaujina, ramina ir apsaugo odą. Kremo sudėtyje esantis medetkos ekstraktas yra žinomas dėl antiseptinio, gydomojo ir minkštinamojo poveikio. Kamparo aliejus švelnina sumušimų sukeltą skausmą ir niežulį, gydo dėl šalčio atsiradusį šerpetojimą ir atnaujina odą. Kremas atnaujina skvaleno atsargas, dėl to normalizuojasi odos būklė, ji senėja lėčiau. Tinka naudoti kiekvieną dieną.

Rankų kremo sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais.

Sudėtyje yra karčiųjų apelsinų žiedų vanduo – 16%, taukmedžio sviestas, alyvuogių aliejus, alyvuogių vaškas, skvalenas, candelilla vaškas, kamparo aliejus, medetkų ekstraktas, levandų, pelargonijų, mandarinų ir citrinų eteriniai aliejai.

Produktas turi 98,4% augalinų sudėtinių dalių, 23% iš jų yra užauginta ekologiniuose ūkiuose.

 

Kaina: 17,00 €           Akcija 14,00 €


 

 

Detox deo „Unscented “, 65g Kaina 14,90 Eur 

Pristatome naujos kartos dezodorantą, kuris ne tik atgaivina kūną, bet ir jį valo!DetoxDeo – tai revoliucinis sprendimas natūraliam dezodorantui su detoksikuojančiomis greenwalk dezodorantas detox deosavybėmis. Jis natūraliu būdu veiksmingai neutralizuoja nemalonų prakaito kvapą, apsaugo odą ir pašalina toksinus iš organizmo.Natūralus, detoksikuojančiomis savybėmis pasižymintis dezodorantas sukurtas naudojant pažangias ekologiškas technologijas bei specialiai sukurtą patentuotąformulę tam, kad tausotų ne tik Jūsų kūną, bet ir supančią aplinką.DetoxDeo išskirtinė savybė – gebėjimas kovoti su užterštumu ir pašalinti toksinusiš organizmo.Tokio naujoviško ir unikalaus sprendimo šiai dienaiiki šiol nepasiūlė nė vienas natūralių  antiperspirantų bei dezodorantų gamintojas pasaulinėje rinkoje.Pagrindinės patogiai naudojamo, išsukamo sausojo Detox dezodoranto sudedamosios dalys:• vulkaninės kilmės mineralai ir islandinių jūros dumblių ekstraktai, kovojantys su organizmo užterštumu;• bambukas ir alavijas, apsaugantys bei maitinantys odą;• vitaminas Е, kovojantis su laisvaisiais radikalais;• enzimai, neutralizuojantys kvapus.Dezodorantas užtikrina ilgalaikę 24 valandų apsaugą. Dėl savo struktūros kompaktiškas  sausasis dezodorantas nepalieka žymių ant odos ir drabužių.Dezodoranto sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių, kaip aliuminio druskos, ftalatai, parabenai ar propilenglikolis, todėl jūsų kūnas bus apsaugotas nuo papildomų žalingų chemikalų ar alergijos. Dezodorantas nebandytas su gyvūnais.Dezodorantas neužkemša odos prakaito liaukų, netrikdonatūralaus ir būtino organizmoprakaitavimo proceso.DetoxDeo komponentai išgauti iš natūraliai atsinaujinančių išteklių bei 100 % natūralių augalinių žaliavų. DetoxDeo gamyboje naudojamos ekologiškos technologijos, sumažinančios šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir energijos suvartojimą iki 50%, lyginant su kitų dezodorantų gamyba beijų perdirbimu.Naudojimas: nuimkite dezodoranto dangtelį ir plonu sluoksniu patepkite pažasties srityje. Dezodorantą naudokite ant švarios kūno odos (be pašalinių kvapų). Pakartokite, jei būtina.

Dėmesio!Pasireiškus odos dirginimui, dezodoranto nenaudokite. Negalima naudoti esant pažeistai odai.

DetoksDeodezodorantas:

•100% natūralus;

•apsaugo iki 24 val.;

• padeda išvalyti iš organizmo toksinus;

• neužkemša odos prakaito liaukų;

• maitina ir apsaugo odą;

• neutralizuoja nemalonius kvapus;

• patogus naudoti, sausas, kompaktiškas;

• nepalieka dėmių ant drabužių;

• sudėtyje neturi kenksmingų cheminių medžiagų ir alergenų;

• pagamintas naudojant aplinką tausojančias technologijas.

 

Greenwalksiūlo keturis DetoksDeo aromatus:

Unscented – bekvapis.

Ocean – vandenyno brizas, atskleidžiantis vyriško aromato natas.

Iceland – saldi tropinių salų vėjo ir vaisių kokteilio puokštė, atspindinti moterišką aromatą.

Rainforest – marakujos vaisiai ir acai uogos sukuria lengvo,sultingais citrusiniais vaisiais dvelkiančio aromato natas. Unisex.

 

INCI: Propanedoil*, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Saccharomyces Ferment, Zeolite, PEG-100 Stearate, Sucrose Cocoate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Bambusa Vulgaris (Bamboo Extract)*, Aloe Barbadensis (Aloe Extract)*, Laminaria Digitata (Icelandic Algae Extract)*, Parfum (Fragrance).

*Sertifikuotas kaip organinis produktas

Kaina: 14,90 €           Akcija 11,00 €


GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS AMBER VELVET 50 ML

Šiame masažo aliejuje esantys augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai ypač greenwalk Amber-velvet-1000x1000palankiai veikia odą, kraujagysles ir sąnarius, pagerindami jų elastingumą, lankstumą ir kraujotaką. Pušų spygliai pasižymi priešuždegiminiu, tonizuojančiu, sutraukiamuoju ir stangrinamuoju poveikiu. Kaštono vaisiai mažina kraujo krešėjimą, stiprina kapiliarų ir venų sienelės, sumažina patinimą. Erškėtrožių vaisiai yra vitamino E, karotino ir eterinių aliejų šaltinis.

Šaltalankių vaisiai yra praturtinti karotinu ir vertingomis riebalų rūgštimis, pasižymi baktericidiniu, epitelizuojančiu ir analgetiniu poveikiu. Dilgėlių lapai didina ląstelių tonusą, skatina epitelizaciją, praturtina chlorofilu ir mikroelementais. Takažolių sudėtyje esantys silicio junginiai skatina kolageno biosintezę, jungiamojo ir epitelinio audinio atsparumą bei padidina organizmo apsaugą. Jonažolė pasižymi antiseptiniu, sutraukiamuoju ir raminamuoju poveikiu odai. Pelyno sudėtyje esantis azulenas turi antialerginių ir priešuždegiminių savybių.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, VITIS VINIFERA OIL, PINUS SYLVESTRIS
BUD, EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, ROSA CANINA
FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, URTICA DIOICA
LEAF EXTRACT, POLYGONUM AVICULARE EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM
EXTRACT, ARTEMISIA ABSINTHIUM HERB EXTRACT , EUCALYPTUS GLOBULUS
LEAF OIL, ABIES SIBIRICA NEEDLE OIL, SALVIA SCLAREA OIL, CITRUS MEDICA
LIMONUM FRUIT OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 6,00 €           Akcija 4,40 €


 

GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS EMERALD VELVET 50ML

 

Šiame masažo aliejuje esantys augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai ypač greenwalk Emerald-velvet-1000x1000palankiai veikia odą, kraujagysles ir sąnarius, pagerindami jų elastingumą, lankstumą ir kraujotaką. Kaštonų vaisiai mažina kraujo krešėjimą, stiprina kapiliarų ir venų sieneles, mažina patinimą. Pipirmėtė pasižymi raminamuoju ir priešgrybeliniu poveikiu odai. Petražolės pašalina tinimą, efektyviai sumažina odos senėjimą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, VITIS VINIFERA OIL, AESCULUS
HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, VIOLA
TRICOLOR EXTRACT, HORDEUM VULGARE EXTRACT, BIDENS TRIPARTITA
FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, CARUM
PETROSELINUM EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, SALVIA
SCLAREA OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CITRUS MEDICA LIMONUM
FRUIT OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL,
CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 6,00 €           Akcija 4,40 €


 

GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS MINT VELVET 50ML

 

Masažo aliejaus komponentai maitina, lygina, tonizuoja ir šildo odą. Aliejus pasižymi anticeliulitiniu greenwalk mint-velvet-1000x1000poveikiu. Jis skatina kraujotaką, praturtina vitaminais, chlorofilu ir mikroelementais. Eteriniai aliejai, esantys aliejuje, padeda atsipalaiduoti ir atkurti organizmo pusiausvyrą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, ROSA CANINA FRUIT
EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA
RECUTITA FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE
ROOT EXTRACT, MYRISTICA FRAGRANS FRUIT EXTRACT, CORIANDRUM SATIVUM FRUIT
EXTRACT, EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD EXTRACT, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK
EXTRACT, CITRUS MEDICA LIMONUM FRUIT OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, PINUS
SYLVESTRIS OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, SALVIA SCLAREA OIL, TOCOPHEROL,
LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 6,00 €           Akcija 4,40 €


 

GREENWALK® MASAŽO ALIEJUS PURPLE VELVET 50ML

Augaliniai ir eteriniai aliejai, bei natūralūs žolelių ekstraktai, esantys masažo aliejuje, maitina, lygina greenwalk Purple-velvet-1000x1000ir ramina odą. Šis aliejus pasižymi perteklinio skysčio šalinamuoju ir anticeliulitiniu poveikiu. Jis aprūpina odą vitaminais, pirmiausiai karotinoidais ir vitaminu E, taip pat mikroelementais.

Masažo aliejuje esantys komponentai apsaugo organizmą nuo oksidacinio streso, taigi šis aliejus pasižymi atjauninančiu poveikiu. Jis taip pat gali būti naudojamas ir veido masažui. Eteriniai aliejai, esantys aliejuje, padeda atsipalaiduoti ir palaikyti organizmo pusiausvyrą.

INCI: BRASSICA CAMPESTRIS SEED OIL, TRITICUM VULGARE GERM OIL, PRUNUS ARMENIACA
KERNEL OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, BIDENS TRIPARTITA
FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, THYMUS
VULGARIS EXTRACT, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT,
ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, FOENICULUM
VULGARE SEED EXTRACT, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA
OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, MENTHA PIPERITA OIL, CYMBOPOGON NARDUS
HERB OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL.

Supakuoti  patraukliose kartoninėse dėžutėse.

Kaina: 6,00 €           Akcija 4,40 €


RINKINYS „LAVENDER RELAXES“

MARIUS FABRE ŠAMPŪNAS VISAI ŠEIMAI «LEVANDA» 1L

Kasdieninio naudojimo šampūnas ne tik švelniai trenka plaukus, bet ir saugo Jūsų galvos odą, gerai ją drėkina ir maitina.

Šampūno sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali greenwalk-marius-fabre-lavanda-sampuns-dusaszeleja-mf011-1000x1000-1000x1000būti perdirbama.

Šampūnas yra koncentruotas, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera plaukų ir galvos odos būkle bei nepakartojamu aromatu.

Naudojimo instrukcija:

Užpilkite šampūną ant plaukų ir gerai įmasažuokite į odą, ir gerai išskalaukite. Jei reikia, pakartokite. Patekus į akis, kruopščiai praplaukite jas vandeniu.

Kadangi produktas – koncentruotas, rekomenduojame šampūną „Levanda“ praskiesti vandeniu tokiu santykiu: nuo 5:1 iki  1:1 (šampūnas: vanduo). Taip pat rekomenduojame naudoti ir dušo želė, vadovaujantis šampūno dozavimosantykiusu vandeniu. Naudokite minimalų produkto kiekį!

 

Sudėtis/INCI:

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Decyl glucoside, Benzyl Alcohol, Parfum, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Benzoic acid, Xanthan gum, Lavandula angustifolia flower extract, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Coumarin, Linalool.

MARIUS FABRE DUŠO GELIS VISAI ŠEIMAI «LEVANDA» 1L

Dušo želės puikiai prausia, maitina, drėkina ir ramina odą. Nuprausta šia žele Jūsų oda tampa švelni ir minkšta.

Dušo želės sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Naudojimo instrukcija:

Užpilkite dušo žele ant drėgnos odos ir gerai ją išmasažuokite, kad pašalintumėte visus nešvarumus iš porų. Nuplaukite vandeniu. Patekus į akis, kruopščiai praplaukite jas vandeniu.

Kadangi produktas – koncentruotas, rekomenduojame šampūną „Levanda“ praskiesti vandeniu tokiu santykiu: nuo 5:1 iki  1:1 (šampūnas: vanduo). Taip pat rekomenduojame naudoti ir dušo želė, vadovaujantis šampūno dozavimosantykiusu vandeniu. Naudokite minimalų produkto kiekį!

 

Sudėtis/INCI:

Aqua, Ammonium lauryl, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Decyl glucoside, Benzyl Alcohol, Parfum, Glycerin, Benzoic acid, Xanthan gum, Lavandula angustifolia flower extract, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Coumarin, Linalool.

Kaina: 42,90 € Akcija 34,00 Eur


 

RINKINYS „VERBENA HARMONY“

MARIUS FABRE ŠAMPŪNAS VISAI ŠEIMAI «VERBENA» 1L

Kasdieninio naudojimo šampūnas ne tik švelniai trenka plaukus, bet ir saugo Jūsų galvos odą, gerai ją drėkina ir maitina.

Šampūno sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, greenwalk-sampuns-dusaszeleja-marius-fabre-sampuns-gimenei-verbena-mf012-1000x1000-1000x1000parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Šampūnas yra koncentruotas, todėl Jūs ilgai džiaugsitės gera plaukų ir galvos odos būkle bei nepakartojamu aromatu.

Naudojimo instrukcija:

Užpilkite šampūną ant plaukų ir gerai įmasažuokite į odą, ir gerai išskalaukite. Jei reikia, pakartokite. Patekus į akis, kruopščiai praplaukite jas vandeniu.

Sudėtis/INCI:

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Decyl glucoside, Benzyl Alcohol, Parfum, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Benzoic acid, Xanthan gum, Verbena officinalis flower/leaf extract, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citral, Limonene, Linalool, Hexyl cinnamal.

MARIUS FABRE DUŠO GELIS VISAI ŠEIMAI «VERBENA» 1L

Dušo želės puikiai prausia, maitina, drėkina ir ramina odą. Nuprausta šia žele Jūsų oda tampa švelni ir minkšta.

Dušo želės sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, emulsiklių, naftos chemijos produktų, parabenų, silikono, gyvulinės kilmės komponentų. Produktas nebandytas su gyvūnais. Pakuotė gali būti perdirbama.

Naudojimo instrukcija:

Užpilkite dušo žele ant drėgnos odos ir gerai ją išmasažuokite, kad pašalintumėte visus nešvarumus iš porų. Nuplaukite vandeniu. Patekus į akis, kruopščiai praplaukite jas vandeniu.

Sudėtis/INCI:

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl betain, Xanthan gum, Coco-glucoside, Parfum, Benzoic acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Kaina: 42,90 € Akcija 34,00 Eur


 

Rinkinys: stiklų šluostė+universali šluostė Lux G10

Greenwalk audinys stiklui valyti 45×45 cm (3004) Kaina 9,20 Eur,   Šluostė stiklams, langams, langų greenwalkveidrodžiams, vitrinoms, krištolo, stiklo taurėms, indams ir visiems stikliniams paviršiams. Lygi, standi ir švelni šluostės struktūra skirta specialiai stikliniams paviršiams valyti. Labai lengva ir paprasta naudoti – naudoti sausą iškart nuvalius paviršius su drėgna „Lux” mikropluošto šluoste arba paviršių valyti iš karto apipurškus vandeniu.  Tai nepakeičiamas daiktas barams, kavinukėms, restoranams – kalnai spindinčių taurių akimirksniu! Išplautą taurę šluostyti su sausa stiklo šluoste, netgi būdama visiškai šlapia, ją nugręžkite ir valys sausai. Nuostabus efektas – blizgantys langai ir veidrodžiai, vazos, taurės bei įrankiai be jokių papildomų priemonių!

 

Greenwalk universalus audinys „LUX“ 40×40 cm (1002)  Kaina 8,00 Eur Dėl savo ypatingos grublėtos Lux greenwalkstruktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste

nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kaina: 17,20 € Akcija 15,60 Eur


 

 

Mažas šluotos rinkinys G55 Kaina 60,80 € 

 

Su šiuo komplektu Jūs gaunate perkamiausią mopą drėgnam valymui, kuris turi pritraukimą prie greenwalk šluotagrindų, nepalieka ant plytelių ar keramikos, laminato, bei kitų dangų – jokių ruožų, pūkelių ir purvo. Taip pat mopą, kuris valo sausai.

Šluostė skirta drėgnam grindų valymui efektyviai valo ir surenka nešvarumus; sugeria daugiau vandens, dulkių ir purvo; greitai džiūsta, todėl nesusidaro palanki terpė kauptis bakterijoms.

Šluostė, kuri valo sausai yra su kutais, ilgesniais nei 5 mm, puikiai surenka ir sulaiko pūkelius, dulkes ir kitus nešvarumus. Elektrostatinis krūvis neleidžia dulkėms vėl kilti ir išsisklaidyti ore.

Nėra būtinybės skalbti šluostę po kiekvieno naudojimo.

Grindų šluostės taip pat tinka patogiam sienų, langų, lubų ir laiptų valymui. Norėdami išvalyti dulkes ir purvą nuo sausos šluostės naudokite Greenwalk® guminį šepetį.

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste. Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas. Galima nustatyti nuo 104 iki 155 cm ilgį!

Rinkinį sudaro:

Šluostė grindims valyti sausai, maža 30 cm /0102/

Šluostė grindims valyti drėgnai „Super“, maža 30 cm /0114/

Teleskopinis kotas „Ekstra” 160cm /0409/

Mažas šluostės pagrindas, 25 cm /0501/

Kaina: 60,80 €           Akcija 52,00 €


 GREENWALK® VIDUTINIO DYDŽIO GRINDŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS „UNIVERSALUS“ G66 Kaina 60,30 €

Pasitelkę šį grindų valymo komplektą namų valymo darbus atliksite greičiau ir efektyviau  – Greenwalk universaluspašalinsite dulkes ir išvalysite grindis, langus, sienas bei lubas. Jis skirtas tiek medinių grindų, tiek nelygaus paviršiaus plytelių valymui.

Rinkinį sudaro:

(0402) Greenwalk® universali šluostė „Ekstra” grindims valyti, vidutinė

(0409) Greenwalk® teleskopinis kotas „Ekstra”

(0405) Greenwalk® universalus šluostės pagrindas „Extra“, vidutinis, 40cm

(0409) Greenwalk® Guminis šepetys

Kaina: 60,30 €           Akcija 51,36 €


 

GREENWALK® RINKINYS „LUX“ G11

Į komplektą įeina:

(1000) Greenwalk® Universalus audinys „Lux” X 3 (žalias, raudonas, violetinė)  greenwalk-mikrosciedra-microfiber-audums-LUX-krasas-1006-1000x1000

Tai aukščiausios kokybės  Greenwalk® audinys iš mikropluošto.

Dėl savo ypatingos grublėtos struktūros su „Lux” šluoste galima valyti įvairiausius paviršius. Naudokite sausą dulkėms valyti, o drėgną – valant ir plaunant nešvarumus nuo paviršių – baldų, plytelių, stiklinių paviršių- todėl ji ir pavadinta universalia. Su šia šluoste lengvai pašalinsite dulkes, riebalus, kalcio nuosėdas. Sugeria daug drėgmės, valant nepalieka vandens pėdsakų. Su „Lux” šluoste nuvalytų paviršių nebereikia blizginti.

Kaina: 24,00 € Akcija 20,40 Eur


GREENWALK® RINKINYS „CLASSIC“ G17

Į komplektą įeina:

(2000) Greenwalk®  Valymo audinys „Classic” X 4  vnt.greenwalk-mikrosciedra-microfiber-audums-classic_2000-greenwalk-2-1000x1000

Audinys iš mikropluošto  skirtas  įvairiems paviršiams valyti.

Audiniu «Classic» lengvai nuvalysite dulkes ir purvą.

Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite audinį sausą. O plaudami ir valydami riebalus, kalkes ir kitus nešvarumus , audinį sudrėkinkite.

Kaina: 34,00 € Akcija 28,90 Eur


 

 GREENWALK® RINKINYS MOTERIMS

Į komplektą įeina: Gobtuvas+rankšluostis

(6002) Greenwalk® Gobtuvas plaukams džiovintigreenwalk moterims

Gobtuvas per kekias minutessugeria drėgmę, taigi suteikia ypatingą komfortą ilgesnių plaukų moterims ir mergaitėms skubančioms į mokyklą ar į darbus. Tai puikiausia priemonė, sutrumpinanti plaukų džiovinimą ir neardanti jų struktūros. Per kelias minutes sugeria iki 70 proc. drėgmės! Gobtuvas efektyviai saugo Jūsų plaukus nuo perkaitimo pirtyje ar saunoje. Be to, labai patogus naudoti: gobtuvas yra su gumyte ir sagute, taigi tiesiog susukite šlapius plaukus taip, kaip dedate rankšluostį ant plaukų, o antrą persukimą užsekite sagute.

(6021) Greenwalk® Vonios rankšluostis

Rankšluostis yra labai lengvas ir minkštas. Jis palaiko kūno šilumą, puikiai sugeria drėgmę, tausoja odą ir greitai džiūva. Rankšluosčiu nebūtina trinti, pakanka tik nusausinti odą ir ji išdžiūva. Vonios rankšluostis labai gerai sugeria didelius drėgmės kiekius – 10 kartų daugiau nei pats sveria, todėl itin tinka plaukams džiovinti, rankoms ir kūnui šluostytis.

Kaina: 51,30 € Akcija 45,65 Eur


 

Juodasis muilas 500 ml.yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Šis produktas – ne „du viename“. Ir ne „trys viename“, o tiesiog „vienas už visus“. Ne dažikliai ar konservantai kalti dėl juodos jo spalvos, o šviežutėlis greenwalkjuodasalyvuogių aliejus

 • Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, laminatą, medį, marmurą, kilimus, odą, tekstilę ir t.t.) ir suteikia jiems spindesį. Muilas lengvai šalina riebalus ir nešvarumus nuo visų virtuvės paviršių (sienų, puodų, keptuvių, ventiliacijos angų), suodžius nuo krosnelių, stiklo ar kepsninių. Gerai išskalbia riebalų ir kitas dėmes iš audinių .Rekomenduojama naudoti: 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l vandens.
 • Sode: muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saugo ir valo augalus (rožių krūmus, vaismedžius, dekoratyvinius augalus) nuo amarų ir kitų kenkėjų. Rekomenduojama naudoti: 5 arbatinius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l šilto vandens. Tirpalu purkškite augalų lapus ryte arba vakare.
 • Gyvūnams: muilą galima naudoti kaip šampūną naminiams gyvūnams prausti. Muilas prausia švelniai, suteikia kailiui blizgesį, nesukelia alergijos ir saugo nuo parazitų. Rekomenduojama išmuilinti drėgną gyvūno kailį, palaukti 1-2 minutes ir nuskalauti švariu vandeniu. Muilas naudojamas ekologiškuose gyvulininkystės ūkiuose karvių tešmenims prieš melžimą prausti. Rekomenduojama ištirpinti nedidelį muilo kiekį šiltame vandenyje ir šiame tirpale sudrėkinus audinį nuplauti juo tešmenį.
 • Transporto priemonėms: muilu galima plauti motociklus, valtis, dviračius, poliruoti ir plauti automobilio kėbulą, valyti saloną. Rekomenduojama 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinti 5 l vandens.
 • Dailės dirbtuvėje: muilu išplauti šepetėliai tarnaus ilgai ir bus itin minkšti. Muilu lengva išplauti akrilinių dažų dėmes iš audinio. Rekomenduojama išmuilinti dėmę, lengvai ištrinti audinį ir po keleto valandų išskalauti. Pakartokite, jei reikia.

                                                      

Kaina (7019) 500 ml: 11,90 Eur